Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik meg, hogy...

Miért nem engedik meg, hogy megvegyem magamnak?

Figyelt kérdés

Már legalább 3 éve szeretnék venni magamnak egy szintetizátort, össze is gyüjtöttem rá a pénzt, de a szüleim nem engedik, hogy megvegyem, mert állítólag az csak az öregeknek való, vagy a hívőknek(egyébként azt se fogadják el, hogy keresztény vagyok). Pedig én nekem ez volt az álmom, hogy megvehessem magamnak, de nem engedik. Már mindent próbáltam. Semmi. Most tényleg fogadjam ezt el? Gondolhatjátok, telefonon mennyire rossz pötyörészni, és annak semmi köze a szintetizátorhoz. Tudtok valami jó ötletet, hogyan vegyem rá őket?

17/f


2021. jan. 19. 17:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
lehet nem akarják hogy egész nap az szóljon
2021. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Ne kérj engedélyt, csak rendeld meg.
2021. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Fül/fejhallgatóval használnám.
2021. jan. 19. 17:12
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Öregek? Hívők? Mi ez a baromság? :D Keress már nekik valami zenekart, amiben ül egy szintiboy :)))
2021. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szintetizátor csak az öregeknek és hívőknek való, hmm ilyet se hallottam még.
2021. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem, 44, 45 évesek, és nem hívők.
2021. jan. 19. 17:25
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Rendeld meg/vedd meg, nem kell az engedély. A saját pénzed, te gyűjtötted, nem hülyeséget akarsz venni, nem pazarolsz vele. Ők mások, próbálják rád erőltetni az ők nézeteiket, próbálj meg ne foglalkozni ezzel.
2021. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Excuse me, de ha a saját pénzed akkor milyen alapon kell hozzá "engedély"?
2021. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%
7es és ha a szülők fogják és kidobják a szintetizátort? Mivel bármilyen fájó gondolom a kérdező lakik a szülei házában és nem a szülei a kérdezőében.
2021. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
De ez hülyeség. Soha nem értem azt, hogy "ha az én házamban laksz". Ez most pont az amit írtál. Könyörgöm, a szülei akarták őt, mégis hol kéne lakjon? És azért ne vehessen meg valamit a saját pénzéből , amit szeretne, mert a szülei nem engedik, hülyeség. Vagyis inkább igazságtalanság, csúnya dolog. Eltartalak de élj úgy ahogy én akarom? Mintha a kérdező kenyszeritené a szüleit, hogy eltartsak őt...
2021. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!