Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik meg, hogy...

Miért nem engedik meg, hogy megvegyem magamnak?

Figyelt kérdés

Már legalább 3 éve szeretnék venni magamnak egy szintetizátort, össze is gyüjtöttem rá a pénzt, de a szüleim nem engedik, hogy megvegyem, mert állítólag az csak az öregeknek való, vagy a hívőknek(egyébként azt se fogadják el, hogy keresztény vagyok). Pedig én nekem ez volt az álmom, hogy megvehessem magamnak, de nem engedik. Már mindent próbáltam. Semmi. Most tényleg fogadjam ezt el? Gondolhatjátok, telefonon mennyire rossz pötyörészni, és annak semmi köze a szintetizátorhoz. Tudtok valami jó ötletet, hogyan vegyem rá őket?

17/f


2021. jan. 19. 17:06
1 2 3 4
 31/31 Laylah ***** válasza:
29., az megvan, hogy a szintetizátort némán is lehet használni, ugye? Bedugsz egy fülest/fejhallgatót, máris nincs zaj, csak az hallja, akinek a fején a füles.
2021. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!