Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most miért vagyok hálátlan...

Most miért vagyok hálátlan gyerek, mert nem szeretem a zöldbab és tökfőzeléket?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Ki mondja ezt? A menzás néni vagy a szüleid?
2021. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Ezt attól kellene megkérdezni, aki szerint hálátlan vagy
2021. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%

Nem szeretni kell hanem megenni.

Bezzeg Afrikában a szemedet lopnák ki azért a tál ételért!

2021. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

Én is tök morc vagyok a középsőmre, amiért kitalálta, hogy most mégsem szereti a zöldbabfőzeléket. Tudod te milyen ritka az olyan kaja, amit MINDENKI szeret ebben a lehetetlenül válogatós családban???

A tököt én is utálom, amiatt nem hálátlan. :D

2021. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Azért mert sokan kezet csókolnának nekem azért a finom zöldbabfőzelékért, amire te csak fintorogsz.
2021. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Én meg azt mondom, hogy jogod van nem szeretni bizonyos ételeket, és aki szeret téged, annak illene tiszteletben tartania ezt.


Nyilván az nem működik, hogy minden második kajára kitalálsz valamit, hogy miért nem eszed meg, de az sem, hogy mindent válogatás nélkül lenyomnak a torkodon.

2021. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenért én simán kitagadom a fiamat még az OTP-hitelemből is, mi ez a hálátlanság, egész délelőtt görnyedek a konyhában azért, hogy büdös kölkének legyen mit enni s erre ide jön a gyakorira panaszkodni! Aljas, hálátlan viselkedés ez!
2021. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
Azért, mert máshol éheznek.
2021. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes. Régen én is utáltam, ehhez képest mára már a kedvenceim közé tartozik. :D
2021. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Csak ezt a 2 ételt nem eszem meg, minden mást igen.


Ezt az afrikázást hagyjuk már. Nyilván, ha valami etióp lennék, aki hetente egyszer lát kaját, akkor a bezöldült kolbászt is sírva enném meg.....

2021. jan. 21. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!