Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha 18 éves kor alatt megölöm...

Ha 18 éves kor alatt megölöm magam, édesanyàmnak lehet belôle bàrmi baja?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy pl a húgomat nem vennék e el tôle, mert úgy gondolnàk hogy az önngyilkossàg miatt felelôtlen szülô, és nem figyel a gyerekére? Vagy nem kerülne börtönbe e miatt, mert ugye az ô felelôssége vigyàzni ràm?

#börtön #anya #Önngilkossàg
2021. jan. 23. 23:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag nem éri semmi baj
2021. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
összetörne...
2021. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
32%
Csak azt nem tudom, hogy egy tizenévesnek, hogy fordul meg ilyen a fejébe.
2021. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Igen, valószínűleg belehal a bánatba és az önvádba. Tudod te milyen nehéz felnevelni egy gyereket? Minden energiád, pénzed rámegy és annyi a hála, hogy megöli magát, minden energiája, amit rád áldozott értelmetlen volt. Ne legyél öngyilkos! Oldd meg a problémákat, még el se kezdődött az igazi életed!
2021. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%

gratulálok. ismét egy gyáva féreg, aki a szerettei életét akarja tönkre tenni :D ha minimálisan is szereted a családodat és van valami lelkiismereted, akkor eszedbe sem jut ilyen önző dolog.


szívesen a segítséget.

2021. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

Ideg összeomlást kapna esetleg.

Anyád munka képtelen lenne, mert megzakkanik bánatában.

Bolondok házába kerül, a húgod meg az állami gondozóba.

2021. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
27%
Téged komolyan az érdekel jobban, hogy ő vagy a hugodat elővennék azt börtönbe dugnák őket mint az hogy lelkileg szétroppana miattad? Miért érdeklne a jogi része mikor ugyis halott leszel és fingod nem lesz arról se hogy meghaltál mert akkor már nem fogsz létezni...anyád meg a hugod még létezni fog és vagy depresszióba esnek, lelki roncsok lesznek...nem értem a logikádat-
2021. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Remélem a kérdésed csak elméleti.

6- as vagyok

2021. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mindenki nyugodjon meg, a kérdés csak elméleti. Nem àll szàndékomban megölni magam, de ha így is lenne, akkor se lenne jogotok ítélkezni felettem. És az 1. Vàlaszolónak meg köszönöm a vàlaszt.
2021. jan. 23. 23:36
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Nincs jogunk...de véleményünk lehet!
2021. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!