Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 eves korom ota vagyok...

15 eves korom ota vagyok passziv dohanyos.17 eves koromra ez megvaltozott. Edesapam 18 edesanyam 16 eves kora ota dohanyzik. Az elso lebukas meg volt iden. Azota bujkakva cigizes. Szerintetek alljak ki es mondjam el, vagy varjak vele 18 eves koromig?

Figyelt kérdés
Velemeny? Hogy tálaljam...
2015. ápr. 30. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha nagyfiúnak/nagylánynak érzed magad, hogy szívd azt a szart, legyen merszed a szüleid elé is állni és közölni, hoyg semivel sincs több akaraterőd, mint nekik.
2015. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen elmondtam, nem tudtak vele mit csinálni ezért nem is tiltották. Amúgy suttyomban sokkal jobb cigizni.:D
2015. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam, amikor elkezdtem, és anyám megtalálta a doboz cigimet, pár nappal később rákérdezett, hogy cigizek-e, és mondtam, hogy igen. Elszívtunk egy-egy szálat a lebukás örömére, azóta együtt töltjük, velem próbáltatja ki az ízesített hüvelyeket, stb... :D

Anyám is, meg a pasija is cigiznek már egy jóideje, a pasija 42 éves, de még mindig titkolja a dohányos anyja előtt, hogy dohányozna. :D

Szerintem ahány ember, annyi személyiség... Nekem max néha be szokott szólni, hogy kevesebbet is szívhatnék így 18 évesen. De nagyszülők előtt is rágyújthatok, ott is mindenki cigizik kb.

Te tudhatod, hogy milyenek a szüleid... De mit gondolnak? Ha tiltják, akkor nem fogod? Főleg akkor fogod a legjobban, mert úgy én is jobban élveztem, hogy tudtam, hogy nem lenne szabad.

2015. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is 16 voltam, és egyből elmondtam anyának, fölösleges hazudni, meg titkolózni. (ő is dohányzik amúgy)

a családom többi tagja is tudja, nem örülnek neki, de tenni nem nagyon tudnak ellene.. :D

20L

2015. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy már leszokj véletlenül, hiszen ez elengedhetetlen az élethez.
2015. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Apa pont 15 éves kora óta cigizett 55 évesen vitte el a tüdörák ahogy az anyját is.nálunk sajna örökölhetö.de azt a látványt nem kivánom senkinek amit 3 honap alatt összekinlodott haldoklott
2015. máj. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd fiatal nő,3gyerekkel, életébe nem vett szájába egy cigit sem.Tavaly nyáron tüdőrákba meghalt.Más meg 50 akárhány évig szívja max krákog köhög.Te meg szokjál le,sok pénzt meg sporólsz és nem lesz büdös bagó szagod sem!
2015. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is akkor gyújtottam rá először. Elmondtam. Mostanra meguntam. Ennyi :-D
2015. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szentes Melinda válasza:
8%
Vegyél egy perselyt,és dobáld bele a cigaretta árát. Fél év múlva menj el a barátaiddal pár napra valami szép helyre a megtakarított pénzből.Így büdös sem leszel,és nagyobb esélyed lesz a másik nemmel.
2015. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!