Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kedjek? 18eves vagyok...

Mihez kedjek? 18eves vagyok olyan kapcsolatban allok edesanyammal, hogy eljutottunk arra a pontra, hogy elkuldott itthomrol.

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 17:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Miért veszekedtek?

Hát gondolom albérlet.

Munkahelyed van?

2013. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha betöltötted a 18-at és elküldött, akkor egy lehetőséged van, hogy elmész. Arra azért kíváncsi lennék, mi vezethetett idáig és miért ennyire menthetetlen a helyzet ?
2013. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
engem okol azert,h evekkel ezelotti hitelt felvett,es most egyedul kell kifizetnie egy hatarozat miatt. munka hely a nekem a melodiak,mivel iskola mellett nem egyszeru rendes allas.
2013. jún. 15. 17:15
 4/19 A kérdező kommentje:
rohelyesnel latszik az egesz.meg azt is hulyesegnek tartom,hogy ehez folyamodtam,hogy ide irtam.de mar olyan elleseredett vagyok.
2013. jún. 15. 17:17
 5/19 A kérdező kommentje:
soha mem jottem ko a szuleimmel,mehez a legmegerthetobbem elmagyarazni a helyzetemet.A lenyeg,hogy itthon nincs maradasom.
2013. jún. 15. 17:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Szeretitek ti egymást? Miért vállaltak a szüleid gyereket?
2013. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez a hitelfelvétel része a dolognak nem annyira érthető. A múlton nem lehet változtatni, talán ha a jelenben besegítenél a fizetésbe, máshogy állna Hozzád.


Én azért ez miatt nem dobnám ki a gyerekemet !!

2013. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

csak elvisel engem.nem tekint lanyanak.ha rolam beszel mindenkinel a vezetek es kereszt nevemem szolit.

Olyan reszrol segitek neki,h nem kerek tole semmi penzt magamat latom el.Ugy tekint ram mint egy befogadott hajlektalanra.semmivel se tobbre.Kellemetlen az,h miatta megy tonkre a jovom,h nincsen tamaszom

2013. jún. 15. 17:26
 9/19 anonim ***** válasza:

És mi lesz neki jobb, ha Te elmégy?

Nekem ez olyan zavaros, írdd le légyszi bővebben.

2013. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

huu nekem nem szokasom igy tenni,akkor leirom.Kollegista vagyok,az otthonunktol 110km-rel arrebb jarok iskolaba.most,h vege a tanevnek haza koltoztem egyket hetre,addig mig nem megyek a paromhoz,mert egyutt fogunk dolgozni.

Azt nem is ertem mivel lesz neki jobb elete nelkulem,hiszen mint irtam dolgozok es penzt sem kerek el itthonrol,sot..nem is jarok haza minden hetvegen.Tavaly is eljatszotta ugyanezt,csak annyi volt,h nem kuldott el itthonrol,mert meguthette volna a bokajat,hiszen kiskoru voltam.Tenyleg olyan vagyok mint egy senki.Tavaly kikoltoztetett a szobambol..mi ilyen paraszt haz felebe lakunk eg kirakott egy kis agyat h ott lehetek.Nem csinaltam soha semmi rosszat..a barataimmal nem tarthattam a kapcsolatot..a baratom akivel meg most is ateljuk anya hulyesegeit mindig mellettem allt es o is annal a kerdesnel van miert csinalja ezt anya.Nevelo apum van,szeretem ot...de nem bizok meg benne mert amit anya mond ugy kell tortennie.Kuzdot regen anyam pszios gondokkal..azt kellene tennem,hogy elmenmi otthonrol,de mivel annyit nem tudok keresni h ellassam magam azert gondoltam h segitseget kerek.nincsem ilyen lehetoseg a mar nagykoru fiatalok szamara?

2013. jún. 15. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!