Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvárjátok, hogy a 18 éves...

Elvárjátok, hogy a 18 éves otthon elő, középiskolás gyereketek engedélyt kérjen tetoválás vagy testékszer előtt?

Figyelt kérdés
Ha magának fizeti, de amúgy te tartod el, mert középiskolás

2021. jan. 26. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Amíg nem száll be a közös költségbe elvárom
Nem várom el, ha ő fizeti
Egyáltalán nem várom el
Csak azt várom el, hogy szóljon előre
Azt sem várom el, hogy előre szóljon
Egyéb
101 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem venném zokon, ha megemlítené előtte. Bár ez csak akkor történhet meg, ha komolyan akarja és érdekli a véleményem. Ha lázadásból csinálja, valószínűleg nem szól előre, kivéve, ha már az ötlet felhozásával is megbotránkozást akar kiváltani belőled. Ez esetben nem szabad megbotránkozni nyilvánosan, hanem el kell neki mondani, hogy ha nagyon szeretné, te támogatod, végül is az ő teste, de gondolja át, tényleg ezt szeretné-e.
2021. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy, hogy elvárom-e? (egyébként nem) Ha szól, ha nem, akkor sem tehetek semmit ellene, hisz 18 éves. Persze, egy eltartott gyerek zsarolható, de kellemes szülő-gyerek viszonyról árulkodna, ha valakinek ilyesmihez kéne vetemednie
2021. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére ez nálunk nem fog bekövetkezni, mert a gyerekemnek nem tetszenek a tetkók, és soha nem is lesz neki, nem akar. Nekem mindegy hogy mit akar, de a véleményem az hogy jól teszi ha nem akar.
2021. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Elvárnám, attól függetlenül, hogy ki mit fizet. Fontos tudnom, hogy utánajárt-e a dolgoknak, tisztességes szalonba megy-e. Persze ok nélkül nem tiltanám el tőle, valószínűleg támogatnám is.
2021. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Még mindig menő a tetkó mikor 40 kilós szeplős srácok meg jámbor duci csajok is szét vannak varrva? A lényege(különcség vagányság titokzatosság) már odalett mint kupak nélküli kólából a szénsav
2021. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
5ös Az, hogy számodra ez a lényege, még nem jelenti azt, hogy mindenkinek ezt jelenti.
2021. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
En itthon 16 evesen felhozakodtam vele, hogy szeretnek egy septum piercinget. Jol tanultam, es szepen levizsgaztam, ezert gondoltam, hogy emiatt megengedhetnek. Anya azt mondta oké, de ugyis felevbe se fog telni, es meg fogom unni. Apa viszont azt mondta, hogy az o hazában nem fog olyan elni, akinek van tetkoja vagy pcje. Igy lett az, hogy 16 evesen apa elől titokban (anya tudta) megcsinaltattam a piercinget, be lehet forgatni az orrba, igy nem latszodott itthon. Most 19 eves vagyok, nemreg derült ki itthon hogy mar miota megvan a piercingem, apát mostmar nem érdekelte, es van még 3 tetkóm is. A tanulság az, hogy meg jobban fog kelleni, ha tiltod. A tetkokat mar 19 evesen csinaltam, szoval nem szóltam rola itthon, csak anyanak 🤷🏻‍♀️
2021. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bellatrix:3 ***** válasza:
84%

Én mindíg előre szóltam, hogy lesz és ennyi. Elmondták/mondják már lassan a 10ik tetkó után meg piercing után is, hogy nekik nem tetszik de nem szólnak érte. Bár már nem otthon élek de tudnak róla ha új lesz. Ezt így tartjuk korrektnek.

Soha egy fillért nem fizettek bele nem is várnám el, az én testem az én döntésem és nem utolsó sorban telik is rá.

25/N

2021. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
"Még mindig menő a tetkó mikor 40 kilós szeplős srácok meg jámbor duci csajok is szét vannak varrva? A lényege(különcség vagányság titokzatosság) már odalett mint kupak nélküli kólából a szénsav" Még mindig menő unatkozó vénasszonyként csámcsogni és gyűlölködni?
2021. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt az sem elhanyagolható, hogy mit akar magára rakatni. Még annyit változik az ember, nem szeretném, hogyha öt év múlva szégyenkezve takargatná.
2021. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!