Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ilyen vágyakkal...

Mit tehetnék ilyen vágyakkal és családdal? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Először is a családom halálra szekál hogy legyen már párkapcsolatom és gyerekem, de egyiket sem akarok. Főleg hogy aromantikus vagyok (mint az aszex, csak én érzek vágyakat de semmi romantikus érzést nem). A családom nem igazán szereti ha más véleményen vagyok, amit gondolnak az a tuti. Ezen gondolkodtam hogy egy másik aromantikus lányt magamhoz veszek szobatársnak, eljátsza a páromat és azt mondjuk majd, hogy meddők vagyunk...

Másodjára a szüleim örülnének ha tanár lennék, pedig nem olyan a személyiségem, és éhen halnék, a gyerekeket sem kedvelem. Persze szerintük nagyon jó tanár lennék, és csak így élhetek meg. Ha pedig tiltakozom, azt mondják csak bölcsész vagyok nem okos mérnök vagy informatikus mi az eget csinálnék mást. Szerintetek mit csináljak?



2021. jan. 26. 12:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra és kőkeményen mondd meg nekik az álláspontodat.
2021. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnőtt vagy, akkor ne foglalkozz vele hogy ők mit szeretnének. A te dolgod, a te életed. Nekik az lenne a dolguk hogy támogassanak.
2021. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne akarj megfelelni senkinek sem.
2021. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Szerintem a tanár dolgot lenyelnék de szerintük mindenkinek kell párkapcsolat és gyermek...
2021. jan. 26. 12:17
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Hm. Növessz tököt, és mond el mit szeretnél kezdeni magaddal.
2021. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Úgy sem vennék komolyan mert nem lehetek boldog család nélkül. Mi van ha azt mondom hogy meddő vagyok?
2021. jan. 26. 12:25
 7/30 anonim válasza:
71%
Nem vagyunk egyformák. Lehet egyszer te is találsz valakit, akivel jól érzed magad, és mégis ellesztek, de ezt kár erőltetni. Ha kell, majd jönni fog, ha meg nem, más is volt már így. Nehéz, de akkor is a te életed, és nem dönthetnek helyetted benne.
2021. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#7, mint írtam nem érzek romantikus kötődést :)
2021. jan. 26. 12:28
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Ha pályaválasztás előtt állsz, akkor még olyan fiatal vagy, hogy nem is való még neked család. Foglalkozz a tanulással, tanuld azt, amit szeretnél.
2021. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
Hagyd rájuk, látszólag érts egyet, bólogass, majd tegyél úgy, ahogy neked jó.
2021. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!