Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek ezekkel a...

Mihez kezdjek ezekkel a vágyakkal?

Figyelt kérdés
Gyilkolási vágyaim vannak amikkel nem tudom mihez kezdjek, kb 14 éves korom óta gyakran előjönnek. Ilyenkor nem tudok mihez kezdeni, feszült vagyok, ideges és kényszert érzek arra, hogy valakinek az életét kioltsam. Orvosolni akarom ezt valahogy, fordultam már fűhöz, alkoholhoz, pszichológusnál is voltam de nem tudtam bármi ilyen hajlamomat kimutatni mert reflexből elrejtem és jól is tudom ezt tenni. Olyat soha sem bántanék akiket mondjuk szeretek, mindig azon jár az eszem olyankor, hogy megkeresek egy embert aki valami undorító dolgot tett és megkínzom késsel hosszú órákon át és ha már könyörög a halálért akkor ölném csak meg. De félek ugyanakkor, féltem, hogy ez mit okozna a páromnak, mivel nem szeretek előtte bármit is titkolni. Senkivel se tudom igazán kibeszélni ezeket a vágyaimat mivel tudom, hogy az átlag ember hogyan tekint az ilyenekre. 21/F

2018. aug. 4. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Korán reggel ennyire unatkozol?
2018. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lövöldözős videojátékok?

A másik válaszom hülyeségnek fog tűnni, pedig nem az. vannak a gondolatok, és van a szabad akarat. Azaz nem KELL senkit megölnöd, csak azért, mert ilyen gondolataid vannak.. Ne foglalkozz velük.. Nekem is vannak olyan gondolataim, hogy fel akarok mászni a Himalájára, de ettől még nem kötelező.

2018. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy pszichiátert keress fel.
2018. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Ez nem unalom, nem figyelem az időt mivel általában éjszaka vagyok ébren.


2. A játékok régen még le tudott kötni és akkor használt is, de változó. Mostanság semmi sem tud lekötni egyhuzamban sokáig. S nekem nem a gondolatokkal van bajom, hanem, hogy olyan érzés mintha egy drogfüggőtől megvonják az anyagot.


3. Akartam menni, nem engedtek.

2018. aug. 4. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedtek?
2018. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!