Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a fiad/lányod egy rasszistá...

Ha a fiad/lányod egy rasszistával állítana haza, akinek a szociológiai és a statisztikai ismeretei erősen konvergálnak a nullához,mit tennél?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 20:51
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
77%
Elgondolkodnék azon, hogy mit rontottam el a lányom nevelésében annyira, hogy egy ilyen emberrel álljon össze.
2021. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
73%
Meg mondanám neki hogy milyen vissza fejlődött embert sikerült neki találnia és, hogy én nem mondanám neki hogy jó most azonnal szakíts vele, hanem hagynám hogy rá jöjjön magától. Saját vélemény.
2021. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
70%
Na kezdődik... inverz változatba ... lol
2021. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
68%

Én inkább úgy fogalmaznék, akinek megvan a saját véleménye, az a mai világban, már rasszista.Ha nem áll ki Martens bakancsban megtaposni a jó népet, meg hujjogatni az utcán,hogy hh..hanem megtartja magában vagy csak a családban mondja el a véleményét az már rasszista? Én eleve azzal kezdem az ismerkedést,hogy megkérdezem a vallását, a politikai hovatartozását, stb..Nálam ez alap dolog. Nem szeretném ha később bukna ki,hogy teljesen ellentétesen gondolkozunk a világról.

26/N

2021. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
25%
Itt a gond az, hogy esetleg a lany nem az meg a csaladja. A rasszistak bator emberek.
2021. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
91%
Édesanyám roma, édesapám nem. Így nyilván én és a testvéreim félig romák vagyunk. Ketten fehér bőrűek lettünk, ketten pedig barna bőrűek. A legidősebb testvérem rasszista, de igazából, ha tehetjük, mind kerüljük őket. A legtöbbjük hangos, feltűnési viszketegségben szenved, nagyon keménynek hiszik magukat, és nem tudom mire, de nagyon elhiszik magukról, hogy ők a valakik...ezek pedig nem igazán szimpatikus tulajdonságok számomra. Különösebben édesanyám családjával se nagyon tarjuk a kapcsolatot, de mivel nem is köztük nőtt fel, így ez igazából nem annyira fura nekünk. Persze ismerünk nagyon tisztességes, kedves, viselkedni tudó romákat is, de sajnos elenyészően kevesen vannak.
2021. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell utálni se a cigányokat,ha már nem akarok mellette lakni akkor rasszista vagyok.
2021. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
56%
Örülnék, hogy jó a megfigyelőkészsége.
2021. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
55%
Van olyan hely,oldal vagy vmi ahol a fizetésem felét a romáknak adhatnám??Meg ahol a szolgájuk lehetnék??Szeretnék megfelelni azoknak a magyaroknak akik lerasszistáznak😔
2021. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
70%
#10; 😂😂😂😂😂
2021. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!