Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellene tennem ha szüleim...

Mit kellene tennem ha szüleim állandóan azt akarják, hogy menjek ki?

Figyelt kérdés

Ugye most van ez a kijárási korlátozás és a szüleim nem hagynak békén, hogy menjek ki. Nem a boltba, hogy nekik ne kelljen vagy ilyesmi, hanem sétálni meg ilyenek. Én viszont nem szeretnék menni.

Mit tudok tenni?


2021. febr. 5. 19:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
szerintem csak nyugalomban akarnak kefélni
2021. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
11: ez valóban fontos szempont. De fő az őszinteség: ha felnőtt gyerekkel élsz egy lakásban, rendszeresíts egy "moziba mentél" táblát, és akaszd ki a kilincsre, ha éppen bent toszol. Ha nagyon jófej vagy, akkor mellékeld a mozijegy árát is. (Jó, most karantén van, és nincs mozi. Akkor el lehet menni a helyi menő giroszoshoz akár.)
2021. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%

Hajnali 5-től este 8-ig sétálhatsz kint.

Szüleid nyilván nem késő este vagy éjjel küldenek ki.

Akkor mi a kérdésed?

2021. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
6%
Én már 3 éve nem voltam kint
2021. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy ti ki szoktatok menni minden nap, csak úgy, hogy kint legyetek? Én értem, hogy jót tesz a mozgás és ha ér egy kis friss levegő, napsütés stb., de nekem picit furcsa ez a "menj ki legalább napi fél órát" dolog. Én a vírus előtt minden nap sétáltam, mert gyalog jártam egyetemre, boltba, barátokhoz stb., mindenhová. Viszont a járványhelyzet és a mindenféle korlátozások, főként a távoktatás óta egy átlag napon én sem megyek sehová, nem hagyom el a házat. Azt még megértem, hogy pl. valaki elmegy egyet kirándulni, túrázni, biciklizni vagy sétálni egy szebb környéken, de ezek azért nem feltétlenül egy átlag hétköznapba beiktatható programok (nyilván attól is függ, hogy ki hol él és mik a lehetőségei). Nekem pedig őszintén szilva nincsen kedvem fel-alá sétálni a városban, ahol tök üres minden, egyformák az utcák, nem történik semmi, nem szép vagy kellemes a környezet stb. vagy lemenni az udvarra téblábolni. Jól tud esni egy-egy kinti program, de ezt a "levegőzés" dolgot sosem értettem és én nem tudom élvezni.
2021. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem szexelni szeretnének.
2021. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
15 Azért nem tudod élvezni a levegőzést, mert azt csak jó levegőben lehet csinálni. Ha rossz a levegő akkor káros. Ezen kívül ha kimész, az első 10-20 percben még olyan nagyon nem is érzel különlegesen felfrissülést, kb 20 perc után kezd úgy frissülni a légzésed-keringésed hogy érezd a hatását, 4
2021. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
Lehet tényleg szexelni akarnak, mert az ha soha nem mész sehová, kicsit olyan mintha nem is lenne magánéletük, lakásuk. Majdnem mintha lakástulajdonosként panziót kellene keresniük de az meg most nem megoldható, meg amúgyis elég drága és vicces is hogy ott a lakásuk és mégsincs magánéletük.
2021. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Mond nekik, hogy kimész, de csak ha veled mennek ;)
2021. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%

19 vagyok

...és kérj mindig pénzt üdítőre, vagy ilyesmi :D

2021. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!