Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy a szüleim...

Mit csináljak hogy a szüleim ne a rosszat lássák bennem állandóan?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok, mérnöki szakon, a szüleim nem végeztek egyetemet viszont nagyon jól menő vállalkozásaik vannak. Mivel rengeteg a szivatás sok tárgyból bukok, hiába tanulok éjszakába nyúlóan. Nem is baj, de ahányszor itthon vagyok csak azt kapom, hogy én állandóan! bulizni vagyok, és soha semmit nem tanulok. Semmi valóságalapja nincsen, 2 hetente megyek ki körülbelül este 7-től 11-ig a haverokkal, pedig 20 éves vagyok, 14 évesek kint maradnak hajnalig. Mindig mindent lemondok, már lassan elveszítem a barátaimat mert mindig tanulok, erre ezt kapom otthon. Aki hasonló helyzetben volt, hogy oldotta meg?
2019. jún. 1. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ez így nehezen elképzelhető: ha kéthetente mész el 7-től 11-ig, arra nem mondhatják, hogy állandóan. Kérdezz vissza, hogy konkrétan mikor mentél el szerintük.

Hogy sok tárgyból buksz tanulás ellenére, az nem normális: gondold át, hogy tényleg ez a szak és ez a szint a megfelelő számodra, vagy esetleg egy szakmába vágó okj.

2019. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
49%
be good
2019. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első: Az a sok az nem olyan nagyon sok.. Olyanok miatt bukok meg, hogy hibátlan beugró kell, ott van egy minimális hibám és vége van, de magát a vizsgát tudom hogy jóra írnám meg, látom ilyenkor és egy 4-est biztos írnék, csak hát nem lehet.. :D
2019. jún. 1. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!