Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól tettem vagy túlzás?...

Jól tettem vagy túlzás? Hazudott a lányom!

Figyelt kérdés
Lányom lakásán az egyik fiókban találtam egy doboz cigarettát, számon kértem hogy hazudott nekem. Azt hittem nem cigizik. Nagyon csalódtam benne, ezek után is tagadja, azt mondta hogy a férjéé! Mondtam neki ezek után nem fogok neki többet elmondani semmit. Nagyott csalódtam benne.
2021. febr. 7. 20:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönök a válaszokat! A kételkedöknek, nem kamu, sajnos avagy sem!

Egész véletlenül nyúltam be az egyik fiókba mert illatgyertyát kerestem mikor ott voltam és vigyáztam az unokámram

28 éves a lányom, tisztában vagyok azzal hogy nem gyerek úgymond nincs közöm hozzá.

2021. febr. 7. 21:11
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Az illatgyertyát dobd ki, káros az egészségre, kisgyerekre méginkább.
2021. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Honnan lehet tudni, hogy hazudott? Nem lehet, hogy tényleg a férjéé?
2021. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem Mezőkövesdi vagy. ott divat ez. Ismerek egy 33 éves csaladapat aki mai napig fél a szüleitől. Dohányzik a felnőtt lányod... Titkolja.... Mit rontottál el? Ja a bizalmat.... Régen.
2021. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha az fáj neked hogy hazudott, Akkor mindenképpen úgy kellett volna nevelned hogy mindig igazat mondjon... Magyarán teljes bizalommal. Ha meg a férjé akkor nagy baklövés volt rárontani a lányodra.


Ha megigérte neked és azt mondta nem dohányzik, akkor miért nem segítesz neki, vagy a férjének, hogy leszokjon...? Azaz miért az anyai hiúság nagyobb nálad, mint az a szeretet, hogy meg akarod óvni még a hazugság árán is a lányod vagy vejed egészségét a dohányzástól?


És akkor arra kérdeztél volna minket hogy ebben a helyzetben segítsünk...

2021. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Mit rontottam el?? Érdekes nem tudom, mikor tizenévesen elveszítette a szűzességet arra is csak véletlenül jöttem rá, mert el nem mondta volna. Ki tudja még mit nem tudok. Azt hittem jó a kapcsolatunk.
2021. febr. 7. 21:45
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Es miert is kell mindent tudnod? Te minden egyes hulyeseget, amit valaha csinaltal, elmondtal anyadnak anno kerdezo? Ketlem.

Es ha dohanyzik, akkor mi van? Semmi. Felnott, el tudja donteni nelkuled is, hogy mit csinal, vagy mit nem.

Ha meg hazudott is, nem veletlen. Valoszinuleg nem te vagy az az ember, akivel barmit meg lehetne beszelni oszinten.

2021. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a lányod felnőtt, külön él, vagyis gondolom, nem a te pénzedből. Sem anyagilag, sem egészségügyileg nem a te felelősséged már, hogy mit csinál, mit vesz, mivel mérgezi magát.


Másrészt az meg se fordult a fejedben, hogy esetleg tényleg a férjéé? Inkább egyből hazugsággal kell vádolni a másik embert? Ha tök mindegy neked, mit mond, úgyse hiszel neki, hanem kitalálod magadnak a saját verziódat, akkor egyáltalán minek kell kérdőre vonni?

2021. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a 28 éves felnőtt lányod miért is tartozna bármiféle elszámolnivalóval feléd?? Könyörgöm, majdnem 30 éves, ezt nem gondolhatod komolyan.

Semmi közöd hozzá és ne turkálj a cuccaiban!

2021. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy legyen itt egy kicsit együttérzőbb válasz is:


Én se mondtam el anyukáméknak, amikor cigiztem és ha lebuktam volna, azonnal le is tagadom.

Mert dohányzás ellenesek és folyton hallgathattam volna a veleményüket erről, amit nem akartam (főleg h tudtam igazuk lenne). 8 éve leszoktam de sose fogom bevallani.


Pedig különlegesen jó a kapcsolatom a szüleimmel, szinte tényleg mindent megbeszélünk.

De van amit nem, ami az enyém. Ilyen a szüzességem is, azt sem beszéltem meg velük soha.


És az én anyukám is simán találhatna nálam cikis dolgot, ha nem raknám el jól, úgy h nem kutakodik csak tényleg mondjuk keres valami ártatlan dolgot.

Kutakodni nem szép dolog, de nálad nem ez volt a helyzet.


Én azt mondanám, hogy nem kellett volna rákérdezni.

Felnőtt nő, saját döntésekkel és hibákkal, amikről nem biztos h beszélne a szüleivel (mégha szuper is a kapcsolat).

Felnőtt, már nevelni nem lehet, legfeljebb szorítani, hogy jó munkát végeztél és bízni abban h jó döntéseket fog hozni ill. hagyni h elkövesse a baklövéseket.

2021. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!