Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukamnak tulzas lenne ez?

Apukamnak tulzas lenne ez?

Figyelt kérdés

Karacsonyi ajandekokon gondolkozok, es evek ota szeretnem neki azt a nyaklancot megvenni ami egykor nagyon a szivehez nott de anyagi okok miatt el kellett adnia es a mai napig emlegeti nagyon nagyon sajnalja.


Iden karacsonykor megengedhetem magamnak hogy ezt a sokat emlegetett medalt meg is vegyem neki egy lanccal egyutt ugyanis egy ekszermanufakturaba megtalaltam. Ez az ekszer arany.


Viszont.


Sajnos a mi szulo-gyermek kapcsolatunk abbol a szempontbol nem a legfenyesebb hogy ok engem soha nem tamogattak semmiben erzelmileg es anyagilag sem. Kicsit bonyolult a tortenet, de tomoren annyi hogy edesanyammal tobbre ertekelik a penzt mint a sajat gyerekuket.


Na de, en nem ilyen vagyok illetve butasag ilyen dologrol beszelni de en hiszek az ilyesmiben is es Edesapam egy ideje nagyon elvan faradva gizikailag es lelkileg is (60+) es mindig mondja, hogy o mar erzi nem fog sokaig elni es en js ezt latom, mert a jelenlegi eletmodjabol nem tud (anyam miatt) es nem is akar lemondani mert ezt szokta meg a sok ev alatt.


A kerdesem az az, hogy mikor cselekszek “realisan” ha megveszem neki ezt a szeretett medalt a nyaklanccal vagy ha inkabb hagynam?

(sajnos az hogy maganak vegye meg nem opcio ugyanis anyagilag megtehetnek de edesanyam a penzkezelo es o nem teszi lehetove ezt.)


Csak a kerdesre valaszoljatok a kerlek, a tortenet bonyi tomoren ennyi az elozmenye ami miatt nem tudom mikor jarnek el realisan, hiaba a szuleim /szulom.



Koszonom ! 💛


2020. nov. 18. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit szomorú történet de a szavaid alapján cuki lehetsz 😍
2020. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem vedd meg, ha nem tennéd, lehet bànnàd ha már nem lesz apukád. Nekem már nincs, bár én is vehetnèk neki ajàndèkot, és nem a temetőbe kellene vigyem :(
2020. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Mindenképpen érdemes megvenni, mert vagy javul a kapcsolatod apáddal vagy ha ezután sem, akkor legalább tisztában vagy vele, hogy - legalábbis apádra - nem érdemes több energiát (elsősorban érzelmet) vesztegetni.
2020. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg neki, én is ezt tanácsolom.
2020. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg!
2020. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd megvenni, akkor hajrá.
2020. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd meg
2020. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg.


Hogy apud mikor hal meg, az nem releváns. De ha közeljövőben és utána anyádnak pénzzavara lesz és képes lesz az ajándékodat eladni a zaciba, legalább tudod hányadán áll a dolgokhoz. Utána többé nem vennék neki ilyen drága ajándékot.

2020. nov. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetöséged van ra vedd meg.
2020. nov. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Vegul ugy dontottem, hogy megkerdeztem errol Parom velemenyet is es O szerinte nem lenne szep dolog az, hogy nem egy ertekben veszek ajandekot Apumnak es Anyumnak, es igaza van, de megveszem az ekszert es majd szuletesnapjan fogja megkapni ami par honappal van kesobb mint a karacsony.


Es akkor nincs irigykedes es onzoskodes mert sajnos Anyum hajlamos ra es enkozpontuan gondolkozni. :)


Koszi meg egyszer a valaszokat ! 🌈💛

2020. nov. 19. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!