Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni hogy a nevelő...

Mit tudok tenni hogy a nevelő apukám ne legyen velem ilyen erőszakos?

Figyelt kérdés
Anyukám nappali műszakban dolgozik, ezért napközben mindig csak a nevelő apukám van itthon, mert ő éjszakás. Nagyon durván bánik velem. Csak a mai napon 3x kiabált velem és még csak 11 van. Múlt héten írtam egy matek dolgozatot ami véletlenül négyes lett, mert egy egyenletet elrontottam és a nevelő apukám nagyon nagyon mérges volt, hogy most annyi az év végi kitűnő bizonyítványomnak és hogy miért nem tanultam jobban. Meg ma reggel véletlenül leejtettem egy kést mikor mosogattam és mérgesen jött ki a szobából hogy felkeltettem és hagyjam békén aludni. És még reggel főztem levest ebédre, amikor anyuval beszélt akkor meg azt mondta neki hogy ő csinálta. Sokszor akkor kezd el kiabálni mikor órám van. Pénteken éppen órán válaszoltam a tanárnak, amikor a földszintről üvöltött hogy “Most azonnal gyere le te kis mihaszna”. Próbálok minnél kevesebb problémát okozni, de őt minden felbosszantja és nagyon csúnyán bánik ilyenkor velem. Anyu nem hiszi el hogy ilyen, mert mikor anyu itthon van mindig nagyon kedves mindenkivel. 16L

2021. febr. 9. 11:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Szegénykém.
2021. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
97%
Próbálj meg video illetve hangfelvételt készíteni arról, hogy hogy viselkedik veled amikor ketten vagytok
2021. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Uh sajnálom. Valahogy vedd fel és mutasd meg neki. Én biztosan tudni akarnám ha a gyerekemmel így beszélne a párom.
2021. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%

"Gyere le te kis mihaszna"


Nagyon életszerű, mifelénk is igy beszélnek az agresszívek. Ja, nem.

2021. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Vedd fel a dolgokat rejtve hanggal képpel , közöld ő egy senki es kuss mert nem az apád . Szülőknek ismerősöknek mondd el es jelentsd fel .
2021. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Engem konkrétan fel szokott nyomni a 14 éves nevelt lányom a feleségemnél (anyujánál) ennél sokkal kisebb dolgokért is. 😅😅😅
2021. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Beszélj erről anyukáddal, ha otthon van, és kettesben tudtok lenni. Nehéz helyzet, de próbálj pár bizonyítékot szerezni, ha kell, dokumentált magadnak, hogy semmiképpen ne tudna a nevelőapád letagadni, téged hibáztatni, vagy azt mondani, hogy felnagyítod a helyzetet. Gondolom így, hogy távoktatás van és otthon vagy, a helyzet is nehezebb, de előfordul, hogy leejt az ember egy kést, hiába ügyel rá, hogy tudjon pihenni az aki éjjel dolgozik, akkor sem így kéne ezt lereagálni. Biztos édesanyádnak is nehéz a helyzet, így, hogy dolgozik, de bízzunk benne, hogy megértő lesz veled, ha beszélsz vele, és megpróbáljátok megoldani a problémát. Kitartást kívánok!
2021. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%
Válaszvadász slágerkérdés, ami előhozza a válaszolókból a bérbunkót ...Ne etessétek már a trollt.
2021. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Állítsd be a telefonodon a diktafont és rakd a zsebedbe aztán vedd fel ahogy kiabál veled és mutasd meg anyukádnak
2021. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
8/ unalmas az üldözési mániád
2021. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!