Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni hogy a nevelő...

Mit tudok tenni hogy a nevelő apukám ne legyen velem ilyen erőszakos?

Figyelt kérdés
Anyukám nappali műszakban dolgozik, ezért napközben mindig csak a nevelő apukám van itthon, mert ő éjszakás. Nagyon durván bánik velem. Csak a mai napon 3x kiabált velem és még csak 11 van. Múlt héten írtam egy matek dolgozatot ami véletlenül négyes lett, mert egy egyenletet elrontottam és a nevelő apukám nagyon nagyon mérges volt, hogy most annyi az év végi kitűnő bizonyítványomnak és hogy miért nem tanultam jobban. Meg ma reggel véletlenül leejtettem egy kést mikor mosogattam és mérgesen jött ki a szobából hogy felkeltettem és hagyjam békén aludni. És még reggel főztem levest ebédre, amikor anyuval beszélt akkor meg azt mondta neki hogy ő csinálta. Sokszor akkor kezd el kiabálni mikor órám van. Pénteken éppen órán válaszoltam a tanárnak, amikor a földszintről üvöltött hogy “Most azonnal gyere le te kis mihaszna”. Próbálok minnél kevesebb problémát okozni, de őt minden felbosszantja és nagyon csúnyán bánik ilyenkor velem. Anyu nem hiszi el hogy ilyen, mert mikor anyu itthon van mindig nagyon kedves mindenkivel. 16L

2021. febr. 9. 11:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Anya semmit nem csinál, megkérdezi hogy így volt-e, ő letagadja és ennyi.
2021. febr. 9. 12:49
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

@18 Húzz már innen a fenébe!

Kérdező, hangfelvétel és más bizonyítékok szerzése, készítése. Mást nem tehetsz.

2021. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha tudsz, szerezz be vebkamerát, amivel felveszed a szobádat, és akkor az látható is, ha bemegy hozzád pampogni.
2021. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

A tanáraid is tanusíthatjak ha online oktatas alatt üvöltözik veled. Ez a pali nem csak egy agresszív vadállat hanem hülye is.

Ne főzzél mikor otthon van, csak magadnak es akkor egyertelmű lesz utána hogy ki főz. Elég bekamerázni a szobádat meg ott elindítani a felvetelt, ha ilyen tohonya fasz, de a biztos hatás kedvéért indítsd el a telefonodon is és legyél a palival végtelenül rendes a felvétel alatt.

Aztán menj be a szobádba, csinálj egy driveot és tölts fel mindent, meg mentsd le a felvételeket egy szó nélkül a PCdre és a telódra is (biztonság kedvéért küldd el magadnak meg egy haverodnak akiben megbízol valamilyen chates dolgon pl. Discord). Ez után várd meg amíg a pasas hazudik anyádnak egy jót és akkor mutasd meg a felvételeket.

Érdemes többet is gyűjteni, de arra figyelj, hogy olyan zene névre tedd amit ő utál tehát hogy ne akarja megnyitni a mappát amiben a felvételek vannak (a fileokat is elnevezheted). A rejtett mappát meg a jelszóval védést nem javaslom mert az felkelti majd a figyelmét ha a gépedhez vagy a telefonodhoz jut.

2021. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
25%
Jelezd a tanácsadónak/gyámügyisnek ha legközelebb megy hozzátok család látogatásra. Valahogy nem tudom elhinni, hogy a nevelőszülőnél lévő gyerekek nem kapnak semmi elérhetőséget, hogy kit értesíthetnek ha problémájuk akad. Gyermekvédelemben dolgozom, nevelőszülőkkel és gyermekotthonokkal...a mi gondozottjaink kapnak telefonszámot.
2021. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem úgy a nevelő apukám hogy árva vagyok, hanem anyukám vérszerinti, és az ő párja a nevelő apukám.
2021. febr. 9. 14:14
 27/28 anonim válasza:
100%

Engem meg is vert apám másnap reggel, hogy felébresztettem őt... De ő ver fel mindenkit hajnali 5-kor az nem baj... Velem a saját apám is így beszél...


Nekem anno versenyen is elsőnek kellett lennem, mert akkor is ezt csinálták, meg a négyesért velem is... Szóval elhiszem, hogy van ilyen...


Egyébként az nagyon durva, hogy a tanár előtt is csinálja. Bár az én apám azt hitte, hogy a tanár meg is dícséri majd, hogy jól fog...


Velem utána egyre durvább lett ahogy idősödtem, komolyan. Pláne mikor egyetemen és középiskolában már nem tudtam hozni a kitűnő szintet. Az akkori 16 éves önmagamnak azt mondanám, hogy költözz wl, amint 18 leszel! Én akkoriban a messzi egyetemben láttam a menekülést, de nem jött össze, otthon maradtam...

2021. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!