Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelki terror feljelenthető?

Lelki terror feljelenthető?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 13:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Itt gyakorin folyamatosan megy a lelki terror. Egymás úgy szopatják az emberek és úgy becsmérlik, sőt, volt, aki konkrétan halálos fenyegetéseket küldött a másiknak. Senki nem veszi komolyan. Még az adminok sem. :)
2021. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%
Az adminok kivételeznek sokmindenkivel
2021. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%
Miért vagyok lepontozva mikor rákérdeztem hogy terrorizálják? Mert marhára nem mindegy hogy veréssel fenyegetik-e, becsmérlik vagy máshogy.. Zéró infó alapján nem lehet semmi érdemleges választ adni.
2021. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én ne pontoztam senkit se le se fel, de majd kap mindenki egy zöldet. Lelki terror alatt azt értem hogy ezeket mondja: "hülye vagy, nem fogsz kelleni senkinek sem, soha nem lesz munkád, kövér vagy, amikor jön egy rokon akkor a fő téma a súlyom, diliházba viszlek/árvaházba viszlek (mondta mikor még 18 év alatt voltam)-ezt kaptam 13 évesen. Mikor még anyám élt előfordult hogy dobálta az edényeket, szétvert egy ajtót. Első olyan bántalmazása amire emlékszem: Kicsi voltam ovis (ezt onnan tudom hogy otthon voltam, álltalánost koleszban kezdtem) vittem a nagyon pici csirkéknek enni,tápot/darát, már nem emlékszem hogy hívják, ott volt egy adagoló ami kb kitett 2-2,5 bögrényit, hát én telepakoltam, jött be és látta hogy vinném és elkezdett vele üvölteni hogy miért viszek nekik ilyen sokat 4-5 éves lehettem. Am 24 vagyok tudom ilyenkor már nem otthon lenne a helyem. Anyámat nem engedte apám sehova, a mamámat sem. Anyám rákos lett meghalt. A mamám 10 évig gürizett aztán lerobbant, most mivel otthon vagyok sok minden rám hárul, egyetem/tanulás, takarítás, mamám ápolása.
2021. febr. 13. 19:47
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az önbecsülésedet tette tönkre. Feljelenteni nem lehet, főleg hogy ez nehezen lenne bizonyítható. De ha ez megnehezíti az életed, ne félj segítséget kérni. Én jelenleg pszichológushoz járok, és csak egy dolgot bánok: hogy nem évekkel ezelőtt kértem segítséget. Nekem már pár alkalom is rengeteget segített
2021. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Igen azt, de nagyon. És még utálom is magam mert eltanulok tőle szokásokat. A pszichológus azt mondja ,,azért van ez így mert figyelek rá, szót fogadok neki" De mit tehetek ha gyerekkorom óta hallom azt hogy nem beszélek, ami miatt még hülyének is néznek, plusz a járásom elég fura (előre dőlök mint az idősek). Félek tényleg nem lesz soha munkám, meg életem. Hiszen itt vagyok barátok nélkül.
2021. febr. 13. 21:59
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg a pszichológusod megtalálja a megfelelő terápiát, csak próbálj meg bízni benne.
2021. febr. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
23%
Mondom h hiszti...
2021. febr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!