Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az ha én hívom az...

Miért van az ha én hívom az anyámt (többször) de nem veszi fel aztán megkérdezem hogy hol volt akkor azt mondja hogy nem olyan nagy szám ha valaki nem veszi fel a telefont de ha én nem veszem fel neki első hívásra akkor már rögtön akkormeg minek van?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

asdasd

el tudom képzelni milyen problémák lehetnek még, ha ezen fent akadtok mindketten xD

2021. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most az igazi anyukád, vagy aki állítólag adoptált...?
2021. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Te is pontosan tudod, hogy miért van. Nem is értem, hogy ilyen kérdéseket miért tesznek fel?
2021. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Apám ilyen. Éppen wc-n vagyok, fürdök, esetleg leugrok a 2 percre lévő kisboltba valamiért, vagy porszívózok a lakásban és lehajolva nem is látom az asztalon a kijelzőt, és pont akkor hív, már azzal jön, hogy minek van nekem az a qrva telefon. Ha fordítva történik és nem veszi fel, akkor meg mindig legyint, hogy "bocsi, nem láttam", vagy "láttam, de elfoglalt voltam", utóbbinál visszahív, ha nem felejti el.


Itthon lakok, vele, és általában a legfontosabb amit kérdez, hogyha már bement út közben a boltba, vegyen-e nekem valamit, kell-e valami itthonra. Most már nem érdekel, mennyire szidja le a fejemet, már mindig azt mondom neki, amit ő is nekem. Ha veszem fel, éppen dolgom volt vagy nem hallottam/láttam, hogy hív. Ha nem láttam/hallottam, amikor észreveszem, visszahívom. Ha annyira életbevágóan fontos lenne, ezerszer hívna egymás után, míg fel nem veszem.

2021. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!