Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell rögtön a legrosszab...

Miért kell rögtön a legrosszabbra gonolni? 13L

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyni olyan fél éve.(volt rajtam kb 30kg felesleg már csak a fele)Azóta anya folyton azzal jön hogy tuti éheztetem magam,meg fejezzem be mert ez nem tesz jót.Pedig soha nem éheztettem magam csak elkezdtem reggel tornázni,keesebbet ettem,és nem ittam üdítőket csak vizet és citromlevet.


Miért kell most arra gondolni,hogy éheztetm magam?23L


2016. febr. 23. 05:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*13L
2016. febr. 23. 05:53
 2/12 anonim válasza:
100%
Jobban érzed így magad, hogy a kb 30 kiló felesleg felét leadtad? Ha igen, ezt beszéljétek meg, hogy neked ez miért fontos, és jobban érzed így magad stb. Nálam is volt olyan idő amikor elkezdtem normális étrendet beiktatni, meg mozgás, és az olyan ismerőseim akik úgymond eléggé letojták a saját kinézetüket, egészségüket, elkezdtek engem hülyének nézni. Aztán közöltem velük, hogy ne másba kössenek bele, hanem először saját magukra nézzenek. Hidd el, ha sikerült anyuddal megbeszélni ezt a dolgot figyeld meg, hogy büszke lesz rád! Csak így tovább!
2016. febr. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se rosszabbul se jobban.Csak irritáltak a beszólogatók,aztán zavart hogy ilyen vagyok,aztán nem érdekelt mit mond más csak folytattám.
2016. febr. 23. 06:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért leírhattad volna, hogy mennyi vagy? Vannak, aki 55 kilóból is 10-et akarnak fogyni...
2016. febr. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem mindegy,hogy mennyi volt a súlyod és a magasságod.

30 kg nagyon sok fogyásban.

Abba a korba kerültél amikor a lányok már tetszeni akarnak a fiúknak,és koplalásra is képesek amiből nagy gondok lehetnek.Csak óvatosan és beszélje erről egy orvossal.

2016. febr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megértem anyukádat. Valóban nem mindegy, hogy miből akarsz fogyni. Van aki 175 cm és 55 kg-val is úgy gondolja fogynia kell, pedig ez egy nagy hülyeség. Nem mindegy a fogyás üteme (gyorsasága) sem, hiszen a gyomrod is tönkreteheted. Nem mindegy milyen ételeket eszel! 13 évesen azért még fejlődő szervezeted van nagyon kell vigyázni, tehát ne támadásnak, hanem törődésnek vedd anyukád figyelmeztetését!
2016. febr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

az,hogy 13 éves korodra 30kg felesleged volt, valószínűleg a szüleid hibája jó részben.

de szerencsére megjött az eszed . szerintem folytasd tovább a tornát és táplálkozz egészségesebben mint korábban. szóval ne fogyj drasztikusan, mert az tényleg nem egészséges. de mivel még nősz, könnyebb dolgod van. szóval sport és egészséges kaják! anyukád lehúzására meg ne hallgass.. ha kicsit is odafigyelt volna rád, akkor nem kellett volna 30kg plusz súlyt ledolgoznod.

2016. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
165 cm 95 kg
2016. febr. 23. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
És 13 évesen nincs jobb dolgot, mint nap mint nap újabb és újabb kérdéseket feltenned arról, hogy anyud milyen gonosz veled? Kezdesz kissé unalmas lenni.
2016. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Anyád csak aggódik érted. Ez természetes.
2016. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!