Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnál, ha a fiad/lány...

Hogy reagálnál, ha a fiad/lányod bőrruhákat hordana?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egyszerre visel bőrnadrágot, bőrkabátot, kesztyűt.

2021. febr. 14. 12:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Veszek neki egy Harley Davidsont.
2021. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

"30 korulieket, es meg mindig ott tartanak, hogy kocsma, bebszas, haveroCk, buli"


Miért, hol tartsanak? A gyerek végtermékeinek a törölgetésénél? Az sem jobb semmivel.

2021. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16%
Már hogy ne lenne jobb?
2021. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Azért akinek nincsen gyereke, az nem jelenti automatikusan, hogy bekúrás/kocsma/haverok triászban tölti az életét. Nem értem miért kell végletekben gondolkodni.
2021. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda előítéletek. Én is és a férjem is harminc körüli “rockerek” vagyunk, van diplománk, rendes állásunk, házasok vagyunk és most várjuk az első babát. És igen, szoktunk kocsmázni is, meg koncertre járni, ahogy járunk színházba is, sőt jobbat mondok: én könyvtárba is szoktam járni. 😮😮😮 sőt, még kölcsönözni is szoktam, mint a rendes nyárspolgárok, akik nem hallgatják a sátáni metálzenét😲😲😲

És ha a gyerekem bőrcuccokat akar majd hordani a jövőben, akkor nyugodtan hordjon azt. Tőlem még piros-zöld taraja is lehet, ha az tetszik neki. Legalább okoz majd némi agyérgörcsöt a sznoboknak. Még meg is dicsérem majd, hogy milyen jól néz ki. :)

2021. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ezzel mi a gond? Szerintem mondjuk a bőrnadrág iszonyú kényelmetlen és nehéz, a bőrdzseki/kabát viszont örök divat.
2021. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy van stílusa, nekem meg pêzem ezekre🤷🏻‍♀️
2021. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*pénzem
2021. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg rocker vagyok, Deàk Bill a kedvenc, meg a Slayers. Egy bőr dzsekim van. Van bőrcipőm is. Inkàbb, mint a kínai holmik.
2021. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Pólóban, zokniban,nadràgban megveszem az olcsót.Cipőben kényelmes, ergonómiai kialakítású kell.Sosem vettem körömcipőt. Pedig szexi. De életem 98 szàzalékàban dolgozom. A maradék 2 szàzalékàban szexuskedek. Arra pont elég egy kurvàs körömcipő. ...
2021. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!