Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most akkor vegetáriánus lett...

Most akkor vegetáriánus lett a húgom?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy egy ideje nincs nála semmi húsféle, hónapok óta nem kínált húsétellel ha nála vagyunk.Anyáméknak is feltűnt, hogy náluk is folyton elsunnyogja a húsevést, pl.csak köretet vesz, a tányéron hagyja a köret felét és a húst is. Nálunk is ugyanezt csinálja. Szendvicsbe főtt tojást tesz felvágott helyett, ha felvágottas szendvicset kap csak a felét eszi meg, a másik felébe pedig benne hagyja a felvágottat. Múltkor anyáék disznóvágásra hívták, segített, a kezében volt a sült a bőr, de csak járkált vele, majd a kutyának adta. A toros káposztából csak a káposztát ette kenyérrel. Szalonna sütéskor ugyanúgy megsütötte a szalonnát, a kenyérre csorgatta a zsírt, de csak azt a felét ette meg amelyik nem volt zsíros, a sült szalonnát pedig falatonként a kutyának adogatta. Hurkából kiette a rizst, a belet és a májat meghagyta.

De állítása szerint szereti a húst és szokta is enni. Ha megkérdezzük mit ebédelt/vacsorázott mindig valami húst mond,de látni már hónapok óta nem láttuk,hogy enné, csak úgy tesz.

Miért csinálhatja ezt?



máj. 23. 13:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
És ez azért baj mert?
máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Azt megnéztem volna mikor a hurkából eszi ki a rizst 😃 Itt lett kamu.
máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mi lett kamu?
máj. 23. 13:27
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan. Aki vegetáriánus az sem a hurkából, sem a torosból nem fog enni még a húsmentes részt sem.
máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
A hurkából pont úgy nem lehet kienni a rizst, ahogy a fasírozottból nem veszed ki a darált hús mellől a zsemlyét, vagy a házilag gyúrt kifőtt tésztából ahogy nem tudod kivenni sem a már belerakott lisztet, sem a tyúktojást.
máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

De ki lehet enni ha a belet szétvágod és szétgórod a tányéron a tartalmát.


De akkor miért csinálja ezt ha mégsem vegetáriánus?

máj. 23. 13:30
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Foglalkozz már a saját dolgoddal. Honnan a fenéből tudjuk, hogy vega-e…plusz senkit nem érdekel…
máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Akkor minek nyitottak meg a kérdést és minek válaszoltál ha nem érdekel?
máj. 23. 13:34
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem baj, hanem eszik húst. Én 50 éves vagyok, lényegében 3 éves korom óta nem eszek húst, vagyis kb. 6 éves koromig még nagyon-nagyon ritkán ettem virslit és téliszalámit, kb. fél évben egyszer! Anyukám próbáltam rám erőltetni a húsevést, akkoriban még nem volt "divat" a vegetarianizmus, de nem sikerült neki. Én már azt sem eszem meg, hogyha érintkezik valami a hússal, pl. a húsleves kizárt vagy a pörkölt szaft stb. Nem lesz semmi baja, ha nem eszik húst!
máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

"De akkor miért csinálja ezt ha mégsem vegetáriánus?"

. Hogy szivassa a fogyatékos testvérét.

máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!