Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A legnagyobb szívás szép...

A legnagyobb szívás szép szülők átlagos/csúnya gyereke lenni?

Figyelt kérdés
Ekkor éri a legtöbb sérelem és keserűség az embert élete korai szakaszában és ekkor szerez súlyos traumákat? A szülők minden bizonnyal neheztelnek rá, és képtelenek feltétel NÉLKÜL szeretni a gyereket.
2021. febr. 20. 21:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/440 anonim ***** válasza:
4%
40- örülök, hogy támogatónak tartasz, bár sokan nem, ezt mutatja a nyamvadt 40 %-om.
2021. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/440 anonim ***** válasza:
11%
Itt sokszor leértékelnek jó szándékkal írt kommentet is...
2021. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/440 anonim válasza:
59%

Én is szép szülők ronda gyereke vagyok. És lány. Apám elfogadott, maga módján szeretett is, anyám utált. Éveken át vert és nem is kellett különösebb indok neki hozzá. Szükséges minimumot megadta, többet nem, úgymint nyaralás, szép ruhák stb. Legfájóbb volt számomra, hogy nyaranta voltak lakodalmak, rokonaink körében. Annyira szerettem volna koszorúslány lenni. Sose lehettem.

Szedett-vedett rongyokban kellett járnom. Anyám kedvenc mondása volt felém: ne akarjon a pulyka páva lenni. Minden nőiesség kiirtott belőlem.Később az iskolában is rossz sorsom volt, nem fogadtak be. Kitaszított voltam, de bántani nem mertek.

És beteges is voltam. Most a rák kezdeti stádiumában, de lehet még ebből gyógyulás, azon küzdök. 40 vagyok. Még most is azt mondom, nem volt igazuk. 20 éve nem tartjuk a kapcsolatot. Nem érdeklem őket.

Hogy a külsőm miatt-e? Nem biztos.

2021. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/440 A kérdező kommentje:

43


Nagyon sajnálom. Megtörik az ember lelkét és betegségbe kergetik. Nagyon szomorú ilyen bolygóra leszületni, valami rosszat tehettünk előző életünkben, már amennyiben létezik olyasmi. Jobb ha nincsenek más életek mert a halállal legalább vége a szenvedésnek. Mérhetetlen igazságtalan az élet! A legjobbak szenvendnek a legjobban.

2021. febr. 21. 13:45
 45/440 anonim ***** válasza:
100%
Ti komolyan azt hiszitek, hogy a külsőtökkel van gond, és nem a szüleitek mentalitásával? Ilyen szülőt ki kell dobni az életünkből, és nem megnyomorodni mellette!
2021. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/440 A kérdező kommentje:

45


Az általuk okozott sérülések sajnos beléd ívódnak és egy életen át kísérteni fognak. Önbizalomhiányt okoznak és ez más emberek is támadni fognak emiatt amely még mélyebbre taszít. A gyerekkori szülői szeretet pótólhatatlan, lásd árva gyerekek milyen sérül felnőtté válnak.

2021. febr. 21. 15:30
 47/440 anonim ***** válasza:
79%

Ha ezt tényként kezeled, akkor lehet, hogy így lesz. De ez nem egy tény!

Ha nem szeretnéd, hogy így legyen, akkor tegyél érte. Változtatni sosem késő. Növeld az önbizalmad, vedd körbe magad olyan emberekkel, akiket nem érdekel a külsőd stb.

2021. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/440 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező ismerős érzés, amiről írsz, csak nálunk a kiváltó okok voltak mások. Nem mondhatom, hogy nem szeretett anyám, de nagyon mérgező légkör uralkodott otthon köztünk. Az életem mégsem siklott ki, én nem az anyám vagyok, nem neki élek. Igenis ki lehet lépni az ördögi körből!
2021. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/440 A kérdező kommentje:

47


Nem találkoztam ilyen emberekkel.


Te ismersz olyan embereket akik nem ítélnek külsőre?

2021. febr. 21. 16:29
 50/440 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rossz helyen vagy kérdező, mert én ismerek ilyen embereket! 48-as voltam.
2021. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!