Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha megtudnád a...

Mit tennél, ha megtudnád a gyerekedről hogy rendszeresen piszkál/zaklat valakit az iskolában? Legyen az általános vagy középiskola.

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 21:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Leülnék vele beszélni és megpróbálnám kideríteni az okát, magamba is néznék, hogy nem én vagyok e a hibás.
2021. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon keményen kezelném. Úgy mint ő a többieket a suliban..
2021. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, most mindenki azt fogja írni, hogy magába nézne, bemenne és bocsánatot kéretne a gyerekkel, megpróbálna beszélni vele, keményen megbüntetné és hasonlók, a való életben meg kikérnék maguknak elfogultságból, hogy az ő gyerekük aztán biztos csinál ilyet vagy egyszerűen tojnának a dologra. Na meg, 80%-ban még sem tudják, mert a kis lelki terroristák áldozatai szégyellik elmondani bárkinek, hogy bántják őket, ezért az ilyen többnyire osztályon belül marad.
2021. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Felrúgnám.
2021. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Bemennek az iskolaba es ott szetcsapnek a jomadarak kozott! Bocsanatot kellene kernie. Ott mindenki elott kozolnem vele, hogy ha nem tud viselkedni, annak komoly kovetkezmenyei lesznek! Sajnos sok a hulye szulo, aki nem neveli rendesen a gyereket arra, hogy olyat ne tegyen massal amit maganak sem kivanna!
2021. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Jómagam is egy irtó nagy patkány voltam suliban, abba kötöttem bele aki szembe jött. Pici-nagy, idős - fiatal, tanár - diák mindegy volt. Manapság szomorúan gondolok vissza akkori önmagamra. Én is bemennék a suliba és mindenki előtt nulláznám le. Odahaza se lenne könnyű dolga egy darabig.
2021. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
:(
2021. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Jaj, most mindenki azt fogja írni, hogy magába nézne


hát ez az, aki ilyen taknyost nevelt, az nem fog magába szállni, mert fgoalma nincs róla, mennyire elb.ta a nevelést.

2021. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%
Levetkőznék meztelenre, megnyitnám a zuhanyt, alákuporodnék jól összehúzva magam, és tágra nyílt szemekkel pityeregnék, miközben könnyeim egybefolynak a vízzel.
2021. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
72%

Szépen elvennék tőle minden "luxus dolgot". Telefon, tv, számítógép, drága ruhák, szabad kijárás.... Addig nem kapná vissza amíg mindenki előtt bocsánatot nem kérne. Ha nem kér bocsánatot, akkor meg őt fogják szivatni hogy ilyen alapvető dolgai nincsenek.

A szülőnek szintén magába kell néznie és ha úgy érzi hibázott, akkor neki is bocsánatot kérni az érintettektől és a családjaiktól.

2021. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!