Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám önellentmondásosan...

Édesanyám önellentmondásosan minimalista.Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

4-en vagyunk testvérek, én viszont már külön élek.

Amikor még otthon éltem, nagyon gyakran ment a vita a hűtőszekrényen.

Ez sajnos azóta sem változott otthon.



Jó pár éve elromlott a hűtő.

Amikor viszont új megvételére került sor és mondtam neki,hogy side by side (amerikai típusú) hűtő kell.

Ugyanis ennyi embernek az a legideálisabb, plusz rendesen átlátható,megtalálható benne minden, nem kell zsúfolni.Természetesen nem olyan került megvételre, amit vett nagyobb, mint a régi, de nem jelentősen, tipikus egy szárnyas hűtő.


Viszont, állandóan panaszkodik.

"Miért nem ettétek meg ezt?" - Mivel zsúfolt a hűtő, nehéz átlátni.

"Miért van lejárt szavatosságú szalámi bent"-szintén a zsúfoltság az oka

"Mit keres az uborka a sütemény tetején"-zsúfoltság

"Nem fér be a hőtőbe a lábos" ezt pár perces káromkodás követi

És ehhez hasonlók.



Mindig,amikor így elkezd panaszkodni, szembesítem,hogy kicsi hűtőt vett, kiakad és elkezd személyeskedni.Illetve, mondom neki, ugye ugye, ha rám hallgatsz.



Azt tegyük hozzá,hogy nem anyagi okból nem a nagy hűtőt vette.


2021. márc. 6. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

csak szepen rendszerezni kellene, cimkezni es muanyag dobozba tartani a kajat


labosos kajakat plane, muanyagba tenni es a labost mar lehet is szepen kisuvickolni :)))

2021. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulni normálisan pakolni. Az is lehet hogy ha mindenki( nem csak anyatok) odafigyelne a pakolásra meg h mit kellene előbb megenni elég lenne.

Az is lehet hogy rájött igazad volt,de nyilván kiakad ha az orra alá dörgölöd minden alkalommal. Felnőtt emberek megoldják valahogy. Nem kell mindig felemlegetni

2021. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk DETTO ugyanez van! Anyám is mindig lábasban rakja be a kajákat, ami szinte egy egész polcot elfoglal, úgy kell zsúfolni mindent. És mi is gyakran találunk 3 hónapja lejárt szalámit meg penészes szendvicskrémeket meg ilyeneket hátrakú𝔯va a hűtő hátuljába, mert a lábasaitól nem fértek el és odakerültek...Amikor én főzök, általában átrakom ilyen műanyag ételhordókba a kaját, de azt nem szeretem, mert nehéz a zsiradékot lemosni róluk. Ha lenne pl. üveg tárolóedényünk, abba raknám be a kajákat, de van itthon 80.000 jénai meg 3 db jénai tető és egyik se illik rá egyik jénaira se. Ja amúgy ha már fedők, nálunk ez a másik probléma, hogy anyám nem érez se szagokat, se ízeket kb., ezért egy csomó mindent fedő nélkül rak be, aztán ha mondjuk neki, hogy undorító, hűtő ízű lett az egész, kitalálja, hogy ő nem érzi annak és csak azért mondjuk, hogy veszekedjünk vele..Emiatt pedig állandóan büdös a hűtő. Gusztustalan.
2021. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!