Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszanak rám anya?

Jogosan haragszanak rám anya?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem szóbelizni bevitt kocsivl jött a nővérem is. Amíg én szóbeliztem anya a nővéremmel , hogy vissza felé bemegyünk egy gyors kajáldába és veszünk kaját. Mikor beszálltam a kocsiba elmondták nekem én meg mondtam , hogy nem akarok menni . most csináljuk a házat és arra sok pénz kell tezért nem akartam menni . Most ezért tegnap óta nem szólnak hozzám egyiken sem.
2021. márc. 6. 12:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocs a kérdésból leveszem az anyát
2021. márc. 6. 12:11
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, ez csak egy megjegyzés volt. Biztos ezért nem szólnak hozzád?
2021. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Ne tulajdoníts jelentőséget ennek, lépj tovább. Ilyen miatt fölösleges időpazarlás nekik morcizni, neked meg olvashatatlanul kérdést kiírni. Azt viszont hadd tegyem hozzá, anyukád biztos jobban tudja a pénzügyi helyzeteteket, hogy eldöntse, jöhet gyorskaja vagy sem. Bizonyára nem mondott volna rá igent, vagy találta volna ki, ha nem fér bele.
2021. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen . És anya utána elkezdett velem veszekedni , hogy én soha semmit nem akarok és egy undok béka vagyok . Megjegyzem ez volt az első , hogy nem mentem bele a hülyeségébe.
2021. márc. 6. 12:17
 5/23 A kérdező kommentje:
3-mas abban igazad van , hogy jobban tudja a pénzügyi helyzetünket . . Pl abból a pénzből lehetett volna venni egy szép függönyt vagy orhideát vagy abből a pénzből 4 kg húst ami azért válljuk be gazdaságosabb. A megfogalmazásért bocsi siettem nem olvastam végig mielőtt leokéztam volna. Egyébként köszi a válaszokat ment a zöld kéz.
2021. márc. 6. 12:27
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
És te fizeted a ház felújítást, hogy ennyire garasoskodsz?
2021. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Hú, de nem szeretnék együtt élni veled. Persze, fontos beosztani a pénzt, de hogy egyszer akarnak kirúgni a hámból, te meg akkor is azt számolgatod, hogy ebből odahaza hányszor főzhettél volna. Kicsit lazulj le!
2021. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Na álljon meg a menet!

Amíg anyád dolgozik meg azért a pénzért (amiből téged is eltart), addig nem te fogod itt eldönteni, mire lesz elköltve! Szépen is nézünk ki, a nyúl viszi a puskát...A 4 kg húst is ő főzné bizonyára, te meg nagylelkűsködsz az idejével. De ha nem, akkor se okoskodj bele. A saját pénzedből majd annyi függönyt, virágot, akármit veszel, amennyit akarsz. Ráadásul ezek nem nagy tételek, amik azonnal kellenek, majd vesz legközelebb (vagy mondom, te keresel pénzt és veszel). Úgy csinálsz, mintha wc csésze nem lenne a házban és ahelyett akart volna mekit venni.

2021. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
6-os nem csak eggyütt éhezük meg mivel egyedül nevel minket anya . Meg nem vagyunk valami gazdagok , hogy nagy lábon tudjunk élni. De köszi a válaszokat :)
2021. márc. 6. 12:40
 10/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy Kiadás meg nem változtatt semmit
2021. márc. 6. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!