Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy képes egy anya így...

Hogy képes egy anya így viselkedni?

Figyelt kérdés
Rég látott volt kolléganőmről ma tudtam meg hogy elhagyta a családját,nem érdekli a kisfia sem,nem is látogatja. Ma rákerestem a facebookon és tényleg férjhez ment és lett másik gyereke akinek a képéhez odaírta hogy egyetlen kisfiam,mintha a másik fia nem is létezne. Számomra ez olyan hihetetlen,hogy tehet ilyet egy anya? Mondjuk sosem volt szentéletű,a buszsofőrünk kedvelt fac tarisznyája volt régebben is?
2021. márc. 3. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos vannak ilyen emberek. Sokan meglepődnek hogyha egy anya csinálja ezt de ha az apa az meg már sokaknak szinte természetesnek számít pedig a gyerek szempontjából mindkettő elég megterhelő tud lenni lelkileg. Remélem hogy a gyereknek legalább normális, szerető apja van.
2021. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezt mi, éppeszűek sosem értjük meg. Keresztlányom úgyanígy, és nulla kontakt az anyjával, annyi a különbség, hogy neki van egy idősebb fia és egy fiatalabb lánya (mindegyik más apától) Ők ketten facebookon a minden, a keresztlányom mintha meg sem történt volna. Nekem egy lányom van, de el nem tudom képzelni milyen az amikor az ember “kitörli” az életéből :(
2021. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a volt párjától tudom ezeket,ő mondta hogy nem kereste a gyereket legalább két éve,és még az esküvőjére is csak az új kapcsolatból született fiát vitte magával.
2021. márc. 3. 20:12
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen én is bízom benne hogy szép és boldog élete lesz az édesapja és annak családja mellett.
2021. márc. 3. 20:14
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Undorító magatartás, csak tudnám, másik gyereket miért csinál az ilyen... Én olyan "anyát" ismerek személyesen, aki támogatta nagyban, hogy a lánya vele együtt igyon, nyugodtan kimaradhatott a suliból is a lány, csak azért, hogy otthon együtt vedeljenek. Mikor aztán a nő már konkrétan agresszív is lett, akkor megjött a lánynak az esze és gyorsan elintézték az apjával, hogy odaköltözhessen hozzá ettől az alkoholista nőtől. Gondolhatod, mekkora balhé volt belőle, a lány volt minden szarnak és szemétnek elhordva konkrétan azért, mert megjött az esze és nem akart tovább partner lenni a züllésben egy agresszív banya mellett. Jah, és itt is "anyucinak" három gyerek három apától...
2021. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Miért másabb, hogy egy anya viselkedik így, mintha egy apa? Mert apából több csinálja ezt egyébként...

Valószínűleg nem kellett volna egyáltalán gyereket vállalnia. Remélem az első gyerek szerető családban nő fel.

2021. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Bocsi kerdezo, de en gondolnek arra, hogy mi van, ha elvettek tole az elso gyermeket..az apa pedig elintezte, hogy latogatast se kaphasson?

Biztos van elozmenye... Ha pedig siman lelepett csak es elhagyta a gyereket egy uj pasi miatt, hat akkor ez borzaszto :(

2021. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem látsz a dolgok mögé, úgyhogy gyorsan szakadj le a témáról. Semmi közös hozzá, ne csámcsogj más életén, és ne ítélj meg úgy egy embert, hogy fingod nincs róla, MIÉRT "hagyta el" - vagy nem! - a gyerekét.
2021. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Jó, azért nehogy áldozati pózba tegyük már azt, aki egyetlen kisfiamozik úgy, hogy két gyereke van... Igenis az ember meghökken rajta, és ez a normális, negatív szülői mintát nehogy már mentegessünk, így is épp elég mocskos dolog fölött nézünk el. Akit ez nem hökkent meg az vagy maga is pocsék szülő, vagy képmutató.
2021. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Valóban 7-es ez előfordulhat, de ismerem ezt a hölgyet, volt kolléganőmet, aki egy pár műszempilláért és egy szoli bérletért az anyját is eladta volna régebben is. De hogy ő hagyta el a gyermeket, abban biztos vagyok. Nem avatkozom senki életébe, csak nyitott szemmel járok.
2021. márc. 4. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!