Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereke minden nap...

A párom gyereke minden nap hivogatja a páromat. Másfél hónapja költözött hozzám, azóta minden nap ez a műsor. Idővel ez csökkenni fog, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nem kérek beszólásokat, a kérdésre válaszoljatok!

2021. márc. 10. 08:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/163 anonim ***** válasza:
88%
Wow, remélem, a pasid minél előbb rájön, mekkora s.zrdarab vagy és kidob a francba.
2021. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/163 anonim ***** válasza:
86%
Nemhogy örülne, hogy a gyerek szoros kapcsolatban van az apjával. Te annak örülnél, ha soha többet nem beszélne vele. Látszik mennyire féltékeny vagy egy 7 évesre.
2021. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/163 anonim ***** válasza:
85%
Nem kérsz beszólást, de kapsz!
2021. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/163 anonim ***** válasza:
25%
És mit tudnak minden nap 1 órát beszélni? Annó az én párom gyereke is csinált ilyeneket hogy felhívta aztán hülyeségeket magyarázott csak meg hogy énekeljen vele meg játszott a háttérben nem is figyelt. A párom meg is mondta hogy így ne hívogassa minden nap, hívja fel heti 1szer és akkor beszélgessenek normálisan
2021. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/163 anonim ***** válasza:
89%
Nekem anyaként nagyon szimpatikusak a gyerekükkel sokat törődő apák.
2021. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/163 anonim ***** válasza:
91%
Másfél hónap rövid idő, nyilván szegény gyereknek (aki pont, hogy semmiről se tehet), szoknia kell az új helyzetet. Adj neki időt. Mondjuk nem írtad, hogy másfél hónapja még együtt élt-e a fia az apjával vagy nem, de akkor is legyél szerintem megértőbb. Egyébként biztos vagyok benne, hogy idővel ritkulni fognak a hívások, de amíg a gyereknek van erre igénye, képzeld hogy esne neki, ha az apja azt mondaná hogy most nem ér rá.
2021. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/163 anonim ***** válasza:
17%
66os mi az hogy hogy esne? Ha mondjuk egy fontos megbeszélésen vagy és hív a 7 éves gyereked akkor is kimész beszélni vele mert nehogy már azt mond neki hogy nem érsz rá? Szerintem ennyi idősen bőben ideje hogy megtanulja hogy ha hív valakit akkor lehet hogy a másik épp nem tudja felvenni vagy nem tud beszélni vele. Ettől nem dől össze a világ
2021. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/163 anonim ***** válasza:
94%
Fú, nyilván nem egy megbeszélésre gondoltam... 😅 amúgy se én kértem itt választ vagy tanácsot, úgyhogy szia:D
2021. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/163 anonim ***** válasza:
97%

Itt arról van szó hogy a kisgyereknek hiányzik az apukája, és még nem tudta feldolgozni hogy nem élnek együtt.

Nem arról írtam hogy anyuci akit mindig látok épp nem veszi fel mert más dolga van. Gyengébbek kedvéért.

2021. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/163 anonim ***** válasza:
84%
Atomfizikáról kene beszelni egy oraban? Csinalja, amit szemelyeyen csinalna vele, pl enekelne neki. Undorito gonosz, szuvtelen, erzeketlen, aki csak fontos dolgokban beszel(tet) gyerekkel
2021. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!