Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valakinek a saját anyja veszi el a gyereke naplóját, és amikor a gyerek észrevette és elrakta, akkor a kedves édesanya vissza vette??

Figyelt kérdés

Sajnálom, hogy kicsit összevissza írok de ettől függetlenül remélem érthető belőle a lényeg..


Tegnap történt az egész és azóta nagyon ideges vagyok, mert abba van egy két dolog amit nem kell tudna (semmi köze nincs ahhoz hogy mit írok a naplomba)


Nem attam rá semmi okot. Mindig jól viselkedtek és mindig megkérdezem hogy miben segítsek. Nem beszélgetek senkivel, szóval rossz társaságba sem keveredhetnek. Kérlek valaki írjon valamit, mert nagyon tanácstalan és ideges vagyok!!



2021. márc. 10. 10:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tegnap este egész végig ezen gondolkodtam alig bírtam elaludni, most tényleg nagyot csalódtam benne..hogyan lehet valaki ilyen pofátlan?!?!?! A SAJÁT gyerekével???!!!!
2021. márc. 10. 10:13
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Az vezet naplót akinek rossz a memóriája. Ha nosztalgiázni szeretne az illető vezessen két naplót: egy igazit meg egy kamut
2021. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Ne haragudj, de az ilyen kérdéseknek nem sok értelme van. Ha azt várod, hogy ítélkezzek a számomra ismeretlen édesanyád felett, akkor engem érdekelne az ő verziója is. Mert véleményem szerint egy szülő nem csinál ilyet nagyon komoly ok nélkül.
2021. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Most akkor ki vett észre mit, és ki rakott el mit, és vissza?

Hova rakta? Elvette? Tőled, vagy a helyeről a tudtod nélkül

?

Visszarakta? Tudtod nélkül? Bizti anyukád volt?

2021. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hat az volt,hogy ugye nem az anyukammal elek, csak neha szokot hozzam jonni. Na most, tegnap at hivott magahoz, es akkor eszre vettem az asztalan a naplomat,(de elotte mondjuk fel se tunt hogy nincs mar meg,

azt hiszem akkor vehette el, amikor a multkor takaritotta a szobamat..). Es akkor amikor nem figyelt el vettem onnan es be raktam a kabat zsebembe. Amikor mar haza keszultunk menni eszre vettem, hogy a kabat zsebemben nincs ott a fuzetem, ezert arra kovetkeztetek, hogy vissza vette..


De hogy biztosra menjek megneztem, hogy nem esett ki onnan valahova, de nem lattam sehol sem...


Most mar erthetoen le tudtam irni..?

2021. márc. 10. 10:50
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

"Hat az volt,hogy ugye nem az anyukammal elek"



És ezt honnan kéne tudnunk nekünk....??? Az írod, hogy "ugye".


A tinik nagyrésze így adja elő a hasfájását, hogy "ugye ...."


Nem tudják az ugye értelmét...? Ezt akkor használjuk, mikor a társalgásban résztvevők ismerik a hátteret, tehát eleve közismert tényt említ a beszélő....


Már megfigyeltem számtalan kérdésnél, hogy irreleváns módon használják. Ez valami új szleng?

2021. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kosz szepen, tenyleg ngyon ideges vagyok, nem azert jottem ide hogy oktassatok, tenyleg bocsanat, hogy ilyen idiota vagyok, de tenyleg en csak a tanacsotokert jottem szoval kerlek irjatokk valamit. Most ezen mit nem lehet erteni?!


Sajnalom a hangnememert, nem kell irnotok semmit ha nem tudtok segiteni..

2021. márc. 10. 11:01
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

nem vele élsz, de ő takarítja a szobádat...???


Ezt nem értem....

2021. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

"el raktam, be raktam, észre vettem".....nos, elraktad, beraktad, észrevetted.


Szóval elvetted, és még vissza is lopta a kabátod zsebéből.

Vond kérdőre szerintem, hogy mi a francot turkál a cuccaid között, főleg hogy el is lopja magához a naplódat.

Kérdezd meg tőle, hogy mi a f...szt képzel magáról.

Ha továbbra is elhoz tőled dolgokat, akkor te is hozz el tőle valamit.

2021. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyám egyszer az én naplómat is elolvasta, 9-10 éves lehettem. Iszonyúan kiabáltam vele miatta, aztán volt egy kis mosolyszünet, de túllendültünk rajta. Felnőttként egyszer felhoztam neki, hogy emlékszik-e az esetre. Azt mondta, hogy igen és hogy tudja, hogy nem volt helyes megtennie, bűntudata volt miatta, mikor kiderült. Ennyi.

Megtörtént, már nem lehet rajta változtatni.

2021. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!