Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valakinek a saját anyja veszi el a gyereke naplóját, és amikor a gyerek észrevette és elrakta, akkor a kedves édesanya vissza vette??

Figyelt kérdés

Sajnálom, hogy kicsit összevissza írok de ettől függetlenül remélem érthető belőle a lényeg..


Tegnap történt az egész és azóta nagyon ideges vagyok, mert abba van egy két dolog amit nem kell tudna (semmi köze nincs ahhoz hogy mit írok a naplomba)


Nem attam rá semmi okot. Mindig jól viselkedtek és mindig megkérdezem hogy miben segítsek. Nem beszélgetek senkivel, szóval rossz társaságba sem keveredhetnek. Kérlek valaki írjon valamit, mert nagyon tanácstalan és ideges vagyok!!



2021. márc. 10. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

10-12 éves lehettem, mikor anyukám az én naplómat is elvette, elolvasta, majd számon kérte rajtam. Igen, bőven voltak benne olyan dolgok, amiket nagyon nem kellett volna tudnia. (Nyugodtan kioktathattok, hogy ennyi idős gyerekről mi az, hogy az anyja nem tud mindent, és így jártam, ha titkolóztam előtte... Nos, nagyon sok családban bőven nincs normális szülői háttér, nálunk a mai napig én vagyok a hibás akkor is, ha valamit jól csinálok, vagy ha beteg leszek, mert az nekik "úristenkimitszólhozzá" , meg mit tudom én.) Egy életre sérült a bizalom, azóta még úgysem bízok anyámban, és ezért nem is merek naplót írni, gépen se (ott apám turkált a cuccaim között hasonló mechanizmussal, és vágta a képem alá, amit talált, pl. mikor a saját válásukat próbáltam valahogy feldolgozni).

Kedves kérdező, ez semmiképpen nem normális, ilyet nem szabad, és normális szülő nem tesz ilyet, hanem a normális szülőnek el mered mondani, ha valami bánt, és segíteni fog, de normális szülőből és elég jó családból fogytán vagyunk. Nem vagy a hibás semmiért.

2021. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok róla?

Hogy undorító és aljas dolog, amit anyukád művelt.


De ennél fontosabb kérdés, hogy mit tegyél most.


Szerintem semmit. Ha anyukád elolvas olyat, amit nem neki szántál, legyen az ő baja. Legyen az ő szégyene. Mindenesetre ezek után nem mennék hozzá és nem is telefonálnék neki. Ha esetleg megkérdezné, miért kerülöm, kerek-perec megmondanám a véleményemet az olyan anyáról, aki ilyet tesz a gyerekével.

Sokkal könnyebb helyzetben vagy, mintha együtt laknál vele.

Ezzel együtt is, amikor elköltöztél tőle, jobb lett volna magaddal vinni minden kompromittáló iratot.

2021. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Laylah ***** válasza:
100%
Tölts le a gépedre/telefonodra napló appot, folytasd ott. Ha úgy állítod be, akkor csak jelszóval/ujjlenyomattal lehet megnyitni.
2021. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Enazert megemlítettem volna neki hogy mit keres nála..
2021. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!