Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ìrnátok példákat arra, amikor...

Ìrnátok példákat arra, amikor megtapasztaltátok a szüleitek irányából a feltétel nélküli szeretetet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 14:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Bárcsak tudnék ilyet írni.
2021. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Amikor legeslegelőször buktam le és vittek be lopásért,és Édesanyám eljött értem,pedig mi Hatvanban laktunk és Pestre kellett fölmennie értem.
2021. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudok ilyet írni, semmi kiemelkedő nem volt az életemben ami miatt ez előjött volna, de tudom, anyám mindig is feltétel nélkül szeretett és szeret.

Az én gyerekem valószínűleg ugyanazt a példát hozná fel, mint a 2. valaszado, csupán a városok neve lenne különböző és hozzá tenné, hogy pánikbeteg vagyok, éjjel kellett mennem érte úgy, hogy a hazaérkezésünk után 2 órával indulnom kellett dolgozni.

2021. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%
Előzőhöz:Apám pedig amikor Édesanyám elment hozzá és kérte hogy menjen föl vele mert bajban vagyok,annyi volt a válasza,hogy:Az se érdekel ha becsukják,legalább nem kell utána is a gyerektartást fizetnem.
2021. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
62%
Előzőhöz:Vagyis 2-es és 4-es voltam.
2021. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
SOHA nem éreztem ilyet (és már nem vagyok mai gyerek).
2021. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Amikor a szüleim válása után apám igyekezett mindenben támogatni engem és az öcsémet miközben ő maga se élt finoman szólva nagylábon. Mindezt annak ellenére hogy folyamatosan kaptuk az agymosást anyánktól hogy "apátok elhagyott titeket" (valójában csak őt hagyta el, és okkal). Biztos vagyok benne hogy itt egy páran jobban tudják milyen az amikor egy apa valóban elhagyja a gyerekeit. Anyám ezt a mai napig nem képes felfogni, nem lát mást csak a saját személyes sérelmeit.
2021. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

Amikor felnőttként megtudtam egy ismerőstől teljesen véletlenül, hogy az anyámtól már régen elvált apám elpasszolt egy "álommunka" jellegű karrierlehetőséget azért, hogy továbbra is egy városban éljünk. Még csak meg sem említette, pedig amúgy rengeteget beszélgettünk. (Később szép karriert futott be így is, de nem abban a munkakörben.)

Anyám meg a "mindennapok hőse" jellegű ember. Sok apróság, de mindent összevetve rengeteg áldozat.

2021. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Én minden nap érzem. Nem kell ehhez semmilyen különleges történés, egyszerű hétköznapi dolgokból látom. Ehhez mérten igyekszem én is biztosítani nekik a szeretetemet, amennyire csak tudom.
2021. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

Édesapánkról egész életében, a nap minden percében éreztük, hogy mi vagyunk mindenei és szemrebbenés nélkül adná az életét értünk.

Anyánkat nem minősítem, "halottról vagy jót, vagy semmit!"

2021. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!