Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engedjem meg a 17 éves lányomn...

Engedjem meg a 17 éves lányomnak hogy a 22 éves meleg barátja átjöjjön este (és a korlátozások miatt itt aludjon)?

Figyelt kérdés
Át akarja hívni hogy megismerjük a srácot, mert beszélgettünk, és észrevételeztem hogy nem is ismerem a barátait, és nyugodtabban engedném el bulizni ha egy két barátját legalább ismerem, és tudom megóvják attól hogy a pillanat hevében valami hülyeséget csináljon. Én is voltam fiatal, tudom milyen durva dolgokat csináltunk, és nekem is volt néhány olyan barátom akikkel vigyáztunk egymásra. Én főképp az itt alvás miatt félek picit, de ha tényleg meleg, és nem vonzódik a lányomhoz akkor talán engedném. Mi a véleményetek erről a helyzetről?

2021. márc. 12. 11:28
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami otthon zajlik, de mi nem Magyarországon élünk, és itt nem olyan komoly a vírushelyzet. Néhány hónapja gondolkoztunk a hazaköltözésen, de nem most fogunk az biztos!
2021. márc. 12. 11:50
 12/40 anonim ***** válasza:
1%
hallgass már
2021. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
72%
10-es ne a gyakorin szájaskodj, hanem menj a kormányhoz, aztán kérd rajtuk számon, hogy miért nem csináltak eddig semmit az iskolákkal és a tanárok miért az oltási lista végén vannak.
2021. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
48%
10-es, és alapbetegsége sem volt?
2021. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
76%

Persze, 1 év mulva amugy is felnott. Akik meg rinyálnak, hogy "jaaaj fertőzésveszély.."

Azoknak mondanám, hogyha lemennek a boltba, akkor 30 ember megfertőzheti őket. Rettegjetek csak.

2021. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
24%

11


Akkor ne magyar nyelven egy magyar oldalra írd ki a kérdésed, hanem egy helyi "fórumra", vagy szíveskedj kiírni hogy melyik országra gondolsz és akkor talán jobban lehetne tanácsokat adni.


Amúgy ha nem élnek veletek nagyszülök, illetve nincsen nagyon veszélyeztetett beteg, akkor megengedném.


Amúgy ha barátok akkor valószínű nappal is találkoznak...


Az meg hogy meleg/nem meleg kb mind1, úgy is lassan aktív szexuális életet fog élni a lányod.

2021. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
74%

Remélem, hogy azok, akik itt rinyálnak a fertőzésveszély miatt, azok a pincében barikádozták el magukat, és nem jöttek fel tavaly március óta.

AMúgy meg persze, engedd, kérdező! 17 évesen szinte felnőtt. Ha nem lenne meleg a srác is már tök normális, hogy aludhassanak egymásnál. Ha szexelni akar, így is, úgy is megteszi, de nem mindegy, hogy azt érzi, bízhat-e benned vagy sem! Szóval ez teljesen rendben van, hadd aludjanak együtt. Jelenleg a vírushelyzet miatt amúgy se nagyon tudnak elmenni szórakozni, ez a legjobb megoldás.

2021. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Andizsuzsi ***** válasza:
29%

"nyugodtabban engedném el bulizni"


Hova is?

2021. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
37%
Napközben ne, lehet megismerni ezt a barátot?
2021. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
79%

18


Lehet Izraelben élnek, ahol már kinyitottak a szórakozóhelyek :D

2021. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!