Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engedjem meg a 17 éves lányomn...

Engedjem meg a 17 éves lányomnak hogy a 22 éves meleg barátja átjöjjön este (és a korlátozások miatt itt aludjon)?

Figyelt kérdés
Át akarja hívni hogy megismerjük a srácot, mert beszélgettünk, és észrevételeztem hogy nem is ismerem a barátait, és nyugodtabban engedném el bulizni ha egy két barátját legalább ismerem, és tudom megóvják attól hogy a pillanat hevében valami hülyeséget csináljon. Én is voltam fiatal, tudom milyen durva dolgokat csináltunk, és nekem is volt néhány olyan barátom akikkel vigyáztunk egymásra. Én főképp az itt alvás miatt félek picit, de ha tényleg meleg, és nem vonzódik a lányomhoz akkor talán engedném. Mi a véleményetek erről a helyzetről?

2021. márc. 12. 11:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
14%

Húha.


Csak nehogy rábeszélje a lányodat, hogy ő is melegedjen be.

Tehát hogy ő is vonzódjon inkább a lányokhoz.

Mert az a baj, hogy mind a melegek, mind a leszbikusok, azt vallják, hogy ez mennyire csodálatos dolog.

Ők ezt csodálatosnak, és jónak tartják.

2021. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom mennyi homofób van itt. Elég elkeserítő.
2021. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Nem tudja “bemelegíteni” a lányom, ha a lányom a fiúkhoz vonzódik akkor hozzájuk, ha a lányokhoz vagy mindkét nemhez szintén. Amúgy sem ő dönti el, és felesleges ezt “tiltani” meg ezért lenézni, kitagadni, megpróbálni “megjavítani”. Nekem mindegy kihez vonzódik ugyan úgy szeretem.
2021. márc. 12. 17:17
 34/40 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy a melegeknek is lehet gyereke csak másra gondol szex közben, vagy harmadikként ott egy másik srác, a leszbikusoknak egy fokkal egyszerűbb mert nem kell felizgulniuk ahhoz hogy közösüljenek vele. Bár nem hiszem hogy ilyen fiatalon akarna családot, szexuálisan meg úgy sem vonzódik a lányodhoz, pláne hogyha tényleg csak haveri a dolog, ugyanolyan mint ha egy heteroszexuális barátnője jönne fel. Úgyhogy miért ne?
2021. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
52%
És mi van akkor ha nem meleg és dugnak egy jót? Egészségükre! Inkább vegyél neki gumit, ne szólj bele a 17 éves lassan felnőtt lányod szexuális életébe.
2021. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
27%
Hat ha meleg akkor lehet a ferjedet dugja meg este vagy teged ha te vagy az apuka
2021. márc. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
80%

Mondd azt, hogy eloszor szeretned megismerni es valasszanak inkabb egy delutani idopontot. Kesobb lehet rola szo.


Senki sem szeretne ha szamara idegen emberek aludnanak a hazaban - szerintem ezt igy a lanyod is megerti :)

2021. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha meleg akkor lehet a

férjedet dugja meg este vagy

téged ha te vagy az apuka"

Nagyokat röhögök ezen

2021. márc. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
88%
Heló!~ végül mi lett?
2021. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
51%
Jó duma! :DD Ilyesmikkel etettük mi is a szüleinket ...vagy legalábbis próbáltuk.
2022. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!