Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyünk, ha édesapám...

Mit tegyünk, ha édesapám egyfolytában a telefonját bújja?

Figyelt kérdés

Egy idő óta azt figyeltük meg, hogy telefonfüggő gyakorlatilag. Egész nap böngészi. Vicceket olvas, videókat néz, különböző híreket vagy story-kat olvas, vásárolgat, hivogatja unalmában az embereket, stb.

Gyakorlatilag már az alapvető teendőit is elhanyagolja a telefon miatt. Nem seperte meg hetek óta az udvart, nem takarított a kutyák után, nem porszívózott fel, sokszor áll az útban és 'elfelejt' félre állni, percekig ott áll, mi meg sürgessük hogy menjen már a dolgára mert szeretnénk ott elhaladni. Van, hogy 'bent felejti magát' a WC-ben a telefonja miatt és megtörtént sajnos hogy úgy hagyta a kaput és majdnem kimentek a kutyák mert ő telefonozott.

Mit tegyünk? Már nagyon irritál ez a viselkedés, de szerinte ez normális.



2021. márc. 14. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
ki kell húzni a routert
2021. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Mondjad neki hogy írjon a gyakori kérdésekre is.
2021. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
36%

Ha egy idős csinálja ezt:

Ha egy fiatal csinálja ezt: teljesen természetes, a mai fiatalok már online élik az életüket, tele van tartalommal az internet, lépést kell tartani a technikával.

2021. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3

Ezt nem értem... Szerintem nem elfogadott hogy valaki non-stop a telefonját bújja életkortól függetlenül. De ő amúgy sem épp fiatal már.

2021. márc. 14. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Hagyd békén. Majd megunja. Visszanyal a fagyi? Dolgozz te otthon. Segíts.
2021. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5

Nem teljesen értem mit mondasz.

Milyen fagyi? Mit dolgozzak? Én a kötelességemet megteszem és segítek. Itt nem rólam van szó.

2021. márc. 14. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
? Akkor?
2021. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7

Mi akkor? A kérdésre válaszolj ha tudsz, ha meg nem, akkor inkább keress másik kérdést magadnak.

2021. márc. 14. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7, hogyhogy akkor? Hát az APJÁRÓL van szó! Istenem, aki nem tud kérdést értelmezi, az miért tagja az oldalnak, nem értem. Idióta...
2021. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Apukám is ugyanez. Hazajön a melóból,megvacsizik és a telót nyomkodja lefekvésig. Reggel ugyanez. Bár ő elvégzi a teendőit,de nagyon durván függő lett az elmúlt 2-3 évben. Többet nyomkodja,mint én vagy a nővérem.
2021. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!