Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit tennétek, mit...

Szülők, mit tennétek, mit éreznétek, mit mondanátok, ha kiderülne, hogy a huszonéves lányotokat megerőszakolta az exe?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Feljelentés.
2021. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Elfojtanám a dühömet és azonnal hívnám a rendőrséget.
2021. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Minek rendőrt hívni? Mentők majd kihívják
2021. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem ide írkálnék...
2021. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
90%
Én agyon verném! Egy tenyészbikával megb.szatnam. Erre nincs bocsánat, és sajnos ha van bizonyíték ,kap egy évet, vagy annyit sem.
2021. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem most történt, hanem öt évvel ezelőtt. Nincs semmilyen bizonyítékom.

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy milyen érzések lennének bennetek. Én vagyok a lány, és nem tudom, hogy mit váltana ez ki a szüleimből, ha elmondanám.

2021. márc. 15. 20:40
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Elkeseredettek lennének, főleg, hogy miért nem tudták meg akkor, mikor történt. Mert most már sehogy sem bizonyítható, nem tudnak jogilag fellépni ellene, ami az egyetlen enyhítése lehetne ennek az érzésnek.
2021. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

Én mondjuk nem mondanám el, főleg 5 év után ha nincs különösebb okom rá...

De a kérdésedre válaszolva valószínűleg vegigmennek a tomboló duhtol a gyaszolos hangulatig.

2021. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Én már idősebb vagyok.

Én kétszer csalódtam hatalmasat a szüleimben.


Egyszer majdnem megerőszakoltak az után, hazafelé tartottam gimnáziumból egy rendezvény után. El tudtam menekülni, de amikor otthon próbáltam elmondani nem figyeltek nagyon rám, jaj biztosan túllihegem. Mai napig bedugják a fülüket.


Másik, engem csak bántalmazott az exem, nem durván, de meg is csalt nagyon csúnya szakításunk volt. Apám évekkel utána elhívta hozzánk elvégezni egy melót. Mindezt úgy, hogy tudta mi a helyzet. Emlékszem feküdtem bent az kanapén, mert akkor még otthon laktam és azt reméltem nem hívja be a lakásba. Behallatszott ahogyan jópofiznak meg röhögnek. Rettentően szar érzés volt. Még bőgni sem tudtam csak néztem magam elém üres fejjel.


Szüleim értelmiségi emberek és mégis olyan szinten analfabéták az ilyen helyzetekhez, hogy elképesztő. Nem tudják kezelni, hogy a gyereküknek traumáik voltak ezért homokba dugják a fejüket.


Ezt csak azért írom le, mert bár remélhetőelg kicsi az esély rá, lehetséges, hogy ők sem fogják tudni kezelni a helyzetet, és ez plusz sérülést okozhat. (Nem lebeszélni akarlak, hanem hogy készülj fel)

2021. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
Együtt voltatok már amikor megerőszakolt?
2021. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!