Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonévesen ha visszagondolsz...

Huszonévesen ha visszagondolsz a szüleid huszas éveire (amikor születtél), mi a véleményed róluk? (Életstílus, életfelfogás, és hasonlókra gondolok.) Nem kiábrándító?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek, boldog gyerekkorom volt, és mindig is jóban voltam a szüleimmel.


Viszont így huszonévesen visszagondolva, hogy Ők hogy éltek ennyi idősen... nagyon kiábrándító, ha akkor felnőttként találkoztunk volna, szóba se álltam volna velük :)


Egyszerű alkalmazottak voltak, kis lepukkant tanácsi lakásban (abszolút nem volt igényük a jobb életszínvonalra), és a fényképeket elnézve, elég lecsúszott, züllött barátaik voltak (minden képen vagy isznak, vagy cigiznek a lakásban, ahol vastagon áll a füst).

Én nem vagyok bulizós típus, sosem iszom, és csak néha cigizek), lehet azért fura...

Másrészt, nem mondom, hogy buták, de az iq szintünk között bőven van különbség (ha itthon bármit meg kell oldani, pl. kitisztítani a bojlerból a vízkövet, általában én intézem, pedig ezek az Ő idejükben is ugyan így működtek).


2021. febr. 1. 17:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
16%
Szánalmas lúzerek.
2021. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%
Undorító, hogy így vélekedsz a szüleidről. Abban az esetben megértem, ha ütöttek, vertek volna, nem kaptál volna rendesen enni, nem ruháztak volna és nem gondoskodtak volna rólad. De írod, boldog gyerekkorod volt. Szóval te vagy a szánalmas, kérdező.
2021. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Hű, de ritka nagy paraszt vagy...
2021. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Akkoriban ez volt a divat, plusz a régi képek csalnak.
2021. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
68%
A szüleim most is olyanok, hogy megelégednek azzal ami jut. Nincs igényük többre, nem is erőltették meg magukat soha, hogy jobb legyen, amikor hóvégére csak száraz kenyér jutott azzal is teljesen meg voltak békélve. De erről szerintem nem ők tehetnek, pont egy olyan generáció volt akiket sikerült kvázi a kommunizmusban felnevelni és ezzel a világszemlélettel a kapitalizmusban nem vitték semmire.
2021. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az a kiábrándító, ahogy a mai fiatalok vélekednek a szüleikről....
2021. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%
Örülj neki h te okos lettél annak ellenére h ők a szüleid. Nekem voltak olyan osztálytársaim, akik már 15 évesen az apjukkal, meg a hülye haverjaikkal ittak stbstb
2021. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem gondolom, hogy jogod lenne megítélni a szüleidet. Örülj neki, hogy megadtak neked mindent, becsülettel felneveltek, taníttattak, talán erőn felül is. Köszönettel tartozol nekik, nem lenézéssel.
2021. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
mindenki volt fiatal
2021. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%

Mi alapján feltételezed, hogy a húszas éveikben születtem? Akkor még nem is ismerték egymást...

Szégyellni való dolgokat meg nem csináltak, egyik sem volt bulizós, inkább introvertált emberek mindketten.

2021. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!