Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tesz anyám megjegyzéseke...

Miért tesz anyám megjegyzéseket a kapcsolatomra?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyok a párommal közösen is élünk, viszonylag gyakran találkozik a szüleimmel is. Semmi okot nem adott arra, hogy rosszat gondoljanak róla a szüleim. Lehetséges, hogy túlérzékeny vagyok, de iszonyatosan rosszul esik, és el is bizonytalanít, amikor a semmiből kapok olyan félig ,,viccesnek" szánt kérdéseket, hogy

* na nem unt még téged meg?

* nem akar még lecserélni?

* honnan tudod, hogy hova megy-mit csinál?

* titokban nem csajozhat?


Van ötletetek, hogy miért mondhat ilyeneket? Nekem eszembe nem jutna a saját gyerekemet ilyen hülyeségekkel traktálni. Ilyenkor meg persze bekapcsol a fejemben a hang, hogy mi van, hogyha mégis ezt meg ezt csinálja.


2021. márc. 16. 23:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
más dolgokban is rosszindulatúak veled?
2021. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, de alapvetően szokott másokra gonosz megjegyzéseket tenni, meg gonoszkodni, de velem támogató szokott lenni általában.
2021. márc. 16. 23:10
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Vágj vissza, s "csend lesz:


- apa nem unt meg még téged?

- apa nem akar még lecserélni egy fiatalabb pipire?

- stb.

2021. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg nem szimpatikus neki a barátod.

Szerintem meg kéne kérdezned, amikor kettesben vagytok és komolyabb a hangulat, hogy miért csinálja ezt. Mondd meg neki, hogy zavar téged

2021. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg:


-anya...?

2021. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nincs vele problémája, az már kiderült volna, főleg amikor egyszer nagyon a szakítás szélén álltunk, sosem volt téma, hogy nem kedveli valamiért. De még az előző páromnál is mondott olyanokat, hogy pasizzak csak mellette, fiatal vagyok még stb. Én csak arra tudok gondolni, hogy mivel szöges ellentéte apámnak (nagyon nyugodt, nem hirtelen haragú, nem ordibál, megosztjuk a házimunkát, nem baszogat,társak vagyunk) talán féltékeny lehet, vagy besavanyodott. Évek óta csak tűr, egész gyerekkoromban az ordibálás ment, de még együtt élnek, pontosabban egymás mellett.
2021. márc. 16. 23:19
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Meg is válaszoltad magadnak.
2021. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Csak ebbe olyan szomorú belegondolni, hogy a saját gyerekedet a saját elcseszett életed miatt piszkálod, hogy neki se legyen már könnyebb.
2021. márc. 16. 23:25
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Ő nem gondol ebbe bele. Talán csak téged félt egy hasonló élettől.
2021. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

Anyám és mamám is ilyen volt, amikor első kapcsolatom volt, de sajnos, igazuk lett. Az exem megcsalt.

Nem azt mondom, hogy hidd el a szavát, de mindenképpen tartsd észben. Sok féle helyzet létezik. Lehet, hogy csak féltékeny anyud. Nos... én is ezt hittem sokáig.

2021. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!