Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tesz anyám megjegyzéseke...

Miért tesz anyám megjegyzéseket a kapcsolatomra?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyok a párommal közösen is élünk, viszonylag gyakran találkozik a szüleimmel is. Semmi okot nem adott arra, hogy rosszat gondoljanak róla a szüleim. Lehetséges, hogy túlérzékeny vagyok, de iszonyatosan rosszul esik, és el is bizonytalanít, amikor a semmiből kapok olyan félig ,,viccesnek" szánt kérdéseket, hogy

* na nem unt még téged meg?

* nem akar még lecserélni?

* honnan tudod, hogy hova megy-mit csinál?

* titokban nem csajozhat?


Van ötletetek, hogy miért mondhat ilyeneket? Nekem eszembe nem jutna a saját gyerekemet ilyen hülyeségekkel traktálni. Ilyenkor meg persze bekapcsol a fejemben a hang, hogy mi van, hogyha mégis ezt meg ezt csinálja.


2021. márc. 16. 23:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem kedveli a párodat, csak úgy tesz, mintha kedvelné? Vagy lehet, hogy ő is élt már át megcsalást és erre próbál figyelmeztetni.
2021. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy őt becsapta annó a szerelme, vagy éppen apud járt félre.
2021. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!