Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogja fel, hogy...

Miért nem fogja fel, hogy attól hogy be vagyok takarózva, nem fázok? Direkt csinálja?18l

Figyelt kérdés

Hat éve rendszeresen időjárástól független, itthon betakarózok(akkor is ha nyár van és idebent harminc fok van), ha filmet nézek, sorozatozok, meg ilyenek. Ez nekem így kényelmes. Anyám minden áldott alkalommal megkérdezi, hogy fázom-e, vagy ha tél van akkor egyenesen elkezd velem veszekedni, hogy ha fázok vegyek fel pulóvert. És én minden egyes alkalommal elmondom neki, hogy nem fázok, ez így kényelmes, egyszerűen nem fogja fel. És már elegem van, hogy hat éve ugyan azt pofázom, ő meg nem képes felfogni, konkrétan olyan mintha a falnak beszélnék, vagy valami idiótának.


Miért nem képes felfogni? Vagy most ezt direkt csinálja?



(Az aggódást nem nézem ki belőle, elég rossz a kapcsolat közöttünk)


2021. márc. 18. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Lehet direkt csinálja.

De, nyáron se rossz? Nincs meleged?

2021. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy a takaró igazából annak a buboréknak a metaforája, amiben nevelhet, ha 18 évesen ilyen problémákkal állsz elő a GYK-n.
2021. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek vannak ilyen súlyú problémái a szüleivel, nekem is voltak. Elmúlt amikor elköltöztem. Csak aggódik, és biztos nagyon bosszantó, de tényleg ez legyen a legnagyobb bajod vele.
2021. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Thispain ***** válasza:
18%
Ha már ilyen szar a kapcsolatotok, én csinálnék egy felvételt, amin a Google fordító lejátsza, hogy "A k*rva anyád!", és minden egyes ilyen kérdésénél Bluetooth hangszóróval nyomatnám neki.
2021. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Micsoda problémák...
2021. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Thispain ***** válasza:
87%

Egyébként ez szerintem számára inkább egy rutin kérdés lehet. Lát egy szituációt, ami alapján az a következtetése, hogy fázol. Nyáron ezt a biztonságkedvéért csak konstatálja, mivel nem lát olyan körülményt, ami ezt alátámasztaná, télen viszont lát, így akkor az utasítást választja, mint eszközt.


Ha normális hangnemben teszi ezt, akkor szűkszavúan válaszolnék, és nem magyarázkodnék. Ellenkező esetben nagy valószínűséggel elsütnék néhány vulgáris elszólást szűkszavúan, és ha tényleg elegem van, írnék néhány programot, ami leveszi ezt a terhet a vállamról.

2021. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is takarózok télen nyáron, lehet ilyen védettség érzést ad a takaró.
2021. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hímezd a takaróra, hogy "nem fázom"
2021. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Próbálj meg nem foglalkozni vele. Ha látja hogy nem kap válaszreakciót, akkor abba fogja hagyni
2021. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Én is mindig betakarózok és az én anyám meg nyáron nem hagy békén azzal hogy nincs-e melegem. Ha nem foglalkozok vele akkor egy idő után nem mondja minden nap csak ritkábban
2021. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!