Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a gyermeketek...

Szülők! Ha a gyermeketek hazavisz valakit, aki normálisan tud viselkedni, de valami miatt nem tartjátok szimpatikusnak, akkor hogyan álltok hozzá?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy egy-két napra, vagy néhány napra, és az is, hogy a fiatok meghívja egy haverját, vagy a barátnőjét, de az illető idegen ott van nálatok. Mit gondoltok erről?
2021. márc. 19. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Nem igazán örültök neki, de szó nélkül kibírjátok
Azért éreztetitek vele, hogy személye zavaró, meg saját lakásotokban/házatokban miért kell nektek egy idegent kerülgetni?
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nálam nem mindegy azért, hogy mennyi időre. Az egész családunk introvertált, nehezen bírja mindenki, ha belemásznak a személyes terébe. Rövid időt így is, úgy is kibírok, ha valamelyik barátját hozza el. Csak az, hogy személyesen nem szimpatikus, de amúgy nem viselkedik ökör módjára, az nekem lényegtelen.
2021. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha tud normálisan viselkedni,csak nekem nem szimpatikus, akkor a gyerekem kedvéért elviselem.
2021. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
ha normalisan viselkedik, akkor miert nem szimpatikus?
2021. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdés csak elméleti, nem konkrét, csak a vélemények érdekelnek. Az első válaszba azt is bele lehetne érteni, hogy ennek ellenére megpróbáltok egymással kommunikálni, hátha kisül belőle valami. A lényeg azonban a "nem szimpatikus"-on van, és ennek oka akármi lehet, pl. a megjelenése, vagy csak úgy valami miatt nem jön be az illető.
2021. márc. 19. 13:23
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as: Bárkinek lehet olyan, hogy valaki valakinek nem szimpatikus és nem biztos hogy meg tudja magyarázni. És ez független lehet attól, hogy egyébként normálisan viselkedik, tehát ilyen szempontból semmi baj vele.
2021. márc. 19. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jaa. hat en gyerek vagyok, de volt hogy olyat hívtam at, akinek picit érdekes oltozkodese volt, anyumeknak nem tetszett. megpróbáltak kommunikalni vele, es utana mar nagyon megkedveltek. ha jol viselkedik, akkor érdemes egy próbát adni neki, külső dolgok miatt amugy is felesleges ítélkezni.
2021. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szemétláda. Ha mint írtad, normálisan viselkedik a gyerek, csak vmi nem jön be rajta, attől még nem fogok szemétkedni vele, és nem tiltom a gyerekemet sem, vamint hogy a gyerek néha átjöjjön. Ücsém egy időbern minden hétvégén járt a szembe szomszéd gyerekhez, ahol még meg is ebédeltették. És? Pedig nekünk csóró tanulatlan paraszt szüleink voltak, bőven nem kedvelhette volna a szomszéd anyuka az öcsémet/családunkat.
2021. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg jól viselkedik nem igazán zavar.

Anyóst is beengedem pedig már a kapuban úgy ordít, hogy be se kell csengetnie. Még mindig nem jöttem rá mire gondolt azzal, hogy rossz szögben nyírtam le a gyepet.

2021. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!