Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem beszélget nagyon...

Miért nem beszélget nagyon velem a fiam?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves fiam és mindenkivel nagyon jól el tud beszélgetni de valahogy velem nem. Nem találja meg velem a közös hangot. Felém inkább úgy mutatja ki a szeretetét hogy átölel megpuszil stb. ugyhogy azért jó közöttünk a kapcsolat de mégis nehezen beszélget velem. Miért?

2021. márc. 19. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok anyámmal, valamiért nem szeretek az érzéseimről beszélgetni vele, a legrosszabb az egészbe hogy nem is kell, mivel nyitott könyv vagyok neki. Egy szimpla "ja" szóból már tudja mivan velem..és éppen ezért sem beszélek vele, csak nagyon ritkán. Lehet nálatok is hasonló a helyzet...
2021. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy öcsém, aki 19, ő se nagyon beszél apummal, vagy anyummal

Még mindig kamasz, majd ahogy nő még pár évet, többet fog beszélgetni veletek. Nem kell amúgy erőltetni, mert attól nem lesz jobb, inkább csak kínosan fogja érezni magát. Szerintem csak türelem kell, főleg ha egyebekben jó a kapcsolatotok.

26/F

2021. márc. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen a természete. Ennyi.
2021. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közös érdeklődési körötök van?
2021. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sztem nem az érdeklődési körtől függ ez a fiamnál mert ő bárkivel jól elbeszélget de azt mondja hogyha velem kell beszélnie olyan mintha valami visszafogná és ezt nem tudom hogy mitől van
2021. márc. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!