Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt az ami miatt a legjobb...

Mi volt az ami miatt a legjobban összevesztetek a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Nem ilyen kis tinikori hazugságokra, vagy esetleg kilógásokra gondolok, hanem valami komolyabbra.
2021. márc. 21. 09:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Ellógtam egy óráról.
2021. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kicsi dolgok miatt is ugyanaz a cigánykodás jön, ordibálás, verekedés, dührohamok, stb.

Mondjuk nagy dolgokat sem csinálok, mert egész nap itthon ülök, teljesítem a feladataim, 4-5-ös tanuló vagyok, szóval ennyi.

Általában abból indulnak ki ezek, hogy ha anyámnak épp olyanja van, leoszt mindenkit, a többit a fantáziádra bízom.

2021. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A testvérem (aki akkor olyan 10 volt) szépen elhitette anyuékkal, hogy én ott hagytam őt a focipályán (ami amúgy 200m-re van a házunktól, na mindegy..)

Ugy kezdodott, hogy kimentunk focizni (tesomnak szokása volt akkor is jonni, ha ot nem hivtak...), talalkoztam reg nem latott barataimmal, es elmentem veluk setalni. Szoltam tesomnak, hogy gyere velunk. O azt mondta, nem, inkabb ott marad focizni (a tobbiekkel). Mondtam neki, hogy kb fel ora es jovok. Mire visszajottem, sehol senki. Hazamentem, es kiderult, h tesom ugy adta elo ezt az egeszet, hogy en otthagytam ot csak ugy egyedül.

Eb aztan nem rancigalom sehova. 200 metert meg csak tud setalni hazaig (egyenes uton raadasul)

2021. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Unokatesom... :)
2021. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem összevesztem apámmal, hanem megvertem. Hazajött tökrészegen, lehordott mindennek, ami az eszébe jutott, fel se vettem volna, de leköpött. Na akkor összevertem. Másnap bocsánatot kért és soha többé nem esett szó róla.
2021. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mondanám összeveszésnek, de olyan mély az ellentét, hogy inkább nem beszélünk róla. (Párkapcsolat, gyerekvállalás)

Évente párszor előhozzák, mindenkinek rohadt kellemetlen, inkább terelek amennyire lehet, megrökönyödnek, csalódnak, aztán otthagyom őket a francba és rágódnak rajta. Aztán úgy teszünk mintha minden rendben lenne.

2021. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!