Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem anyámmal, mit...

Összevesztem anyámmal, mit mondtok?

Figyelt kérdés

Hali, 4 napja nem beszélek vele, csak azt ami nagyon szükséges.

Előzmény: Szombaton bogrács volt nálunk, itt voltak haverjaim is, este bejöttünk a házba, nekem rontott, hogy ez az első és az utolsó, mert hogy ő nem tud aludni. Könyörgöm nem tartok bulit, régóta nem is volt semmi. Egyik pillanatban ilyen másikban olyan, beégetett mindenki előtt, sikerül leérettségiznem úgyis lépek innen, mert unom azt hogy olyan mint az időjárás. Elegem van ebből már.


2020. ápr. 22. 16:55
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
Szerintem kijárási korlátozások vannak érvényben, a lakóhelyet csak a legszükségesebb esetben lehet elhagyni. Pont most kellett bulit tartanod?
2020. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igen pont most.
2020. ápr. 22. 16:59
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

Azt, hogy akkor bulizgassál, ha

- saját lakásodban vagy

- nincs kijárási korlátozás

- nem zavarsz másokat

- saját pénzedből teszed.

Addig meg legyen kisebb a pofád!

2020. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
3-as, +1:)
2020. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Anyádnak igaza van. Akár a rendőröket is kihívhatta volna rátok a buli miatt, csak gondolom a büntetést is neki kellett volna fizetni. Lépj is le mihamarabb, anyád is jobban jár.
2020. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, hogy amig az o haza, addig neki joga van megmondani hogy lesz e buli a sajat hazaban vagy nem.
2020. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Anyukád helyében kidobnálak otthonról, hogy keress melót és vegyél magadnak az isten háta mögött egy tanyát, ott kedvedre bulizgathatsz, senkit nem fogsz zavarni. :)
2020. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Anyádnak igaza van. A mai teenager generáció nagy része - úgy tűnik - azt gondolja: kötelességek nem, csak jogok vonatkoznak rájuk, eszem megáll, milyen "rettenetes" dolog történik, ha most pár hétig nincs akármilyen buli vagy bármilyen program? Ráadásul érettségire (is) kellene tanulni.

Rád is vonatkozik a kijárási korlátozás és az, hogy nem lehet csoportosulni. Már a csoportosulás miatt is szólhatott volna édesanyád...

2020. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerencséd van, hogy anyád nem hajított ki, vagy nem hívta rád a rendőröket. Kérj bocsánatot, mert irgalmatlanul elszaladt veled a ló, kis tündér. Aki nem tanulja meg korlátozni magát, azt az élet fogja korlátozni.


Ha a szomszédom lettél volna, és este 10 után ricsajozol, én azonnal rád hívtam volna a rendőröket - főként, mert vírushelyzet van, az emberek félnek, hetek óta korlátozások között élünk, és mindenki türömolaja fogytán van. Ilyenkor sokkal jobban oda kell figyelni másokra is!

2020. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy felelőtlen ökör vagy, hogy pont most, a kijárási korlátozások és a csoportosulások tiltása idején csődíted oda a haverjaidat. Akik szintén ugyanúgy felelőtlen barmok, a korlátozások rájuk is vonatkoznak. Na és szóltál anyádnak előtte vagy csak úgy odahívtad őket?
2020. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!