Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egész családom COVID-os és...

Az egész családom COVID-os és kijárkálnak a karanténból. Hogy értessem meg velük, hogy maradjanak legalább ilyenkor otthon?

Figyelt kérdés

Papám megfertőződött, a mentő vitte a kórházba, annyira rosszul lett. Anyám és apám is átjártak ápolni őt. Már akkor mondtam, hogy kérjenek tesztet, hiszen napokig látogatták a fertőzött beteget.

Nem kértek tesztet, de pár nap múlva mindketten belázasodtak, húgomnak csak hőemelkedése van. Ekkor kértek tesztet, ami mindannyiuknak pozitív lett. Ennek ellenére együtt járnak vásárolni, bementek szolgáltatóhoz is, húgom találkozik az osztálytársaival, meg mamához is elment.


Annyira dühös vagyok rájuk, hogy elmondani nem tudom. Hiába beszélek nekik, leszarják, olyanokat mondanak, hogy mindegy, hogy ők kimennek-e, hisz amúgy is elkaphatják az emberek bármikor.


Én külön élek tőlük szerencsére. Mit lehet tenni? Mit tudok mondani még nekik? Papám élet-halál között fekszik a kórházban pozitív teszttel, de ez sem érdekli őket.

Hagyjam a fenébe?

Ezután hogy nézek a szemükbe, mert mélységesen megvetem őket?



2021. márc. 23. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
84%
Ez tételesen bűncselekmény, szóval ha rád nem hallgatnak, kérd meg a rend őreit, ők majd rábírják őket az együttműködésre.
2021. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
78%
Remélem meghalok miattuk. Hívd ràjuk a rendőrséget.
2021. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
82%
Hívj rendőrt és csak el fog jutni a csírányi agyukig
2021. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
85%
Igen ez csúnya dolog a részükről.Én ha tudnám hogy covidos vagyok akkor nem mennék sehova mert nem szeretném másra rárakni a nyavalyám.Így is csak akkor megyek bárhova ha nagyon muszáj pedig nem vagyok beteg legalábbis még egyenlőre.Nem zárkóztam be mert kimegyek a kertbe levegőzni szóval nem a rettegő kategória vagyok aki mindenhol fertőtlenít egész nap és nonszensz módon viselkedik.Nem tudsz rájuk hatni a témára vissza kanyarodva mert őket nem érdekli hogy kit fertőzhetnek meg esetleg.Maszkot gondolom viselik szóval hátha nem kapja el tőlük senki ha szerencsésen alakul.Nem feltétlen kapja el tőlük mindenki.
2021. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:

Hogyan hívjak rendőrt? Sajnos apám a szüleihez van bejelentve, és ha épp akkor érkeznek, amikor anyám és húgom otthon vannak, akkor mi történik?

Ha tudnám, hogy biztosan tetten érik őket, és nem feleslegesen mennek ki, már hívnám is őket.

2021. márc. 23. 10:56
 6/78 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos szerintem sehogy nem tudsz hatni rájuk,és ezért szívünk 1éve ezzel a szárral.Ennek így soha nem lesz vége.Baromi dühös vagyok az ilyen emberekre én is.De nem csak a covid miatt,hanem alapból,ha beteg valaki, akkor alapnak kellene lennie,hogy nem fertőzünk össze másokat,és nem megyünk pl dolgozni.Mikor 3évvel ezelőtt terhesen ezt megjegyeztem a kolléganőmnek akivel 13órát dolgoztam együtt egy légtérben, akkor megsértődött,pedig olyan rosszul volt,hogy helyette is én dolgoztam mert lázasan nem tudott koncentrálni és mi pénzzel dolgozunk.Rá 2napra én is beteg lettem.Megköszöntem szépen neki,és hazamentem.2hétig voltam táppénzen.Nyilván nem tudom bizonyítani hogy tőle kaptam el,de azért sanszos,hogy igen.Azóta sem értette meg a mondandómat.Sajnps ez nagy felelőtlenség,de az ilyet az sem érdekli hogy más esetleg meghal miatta.Sajnálom.
2021. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
32%

Fenlőtt ember.

Azt csinál, amit akar.

Ha megbüntetik, ő viseli a következményt.

Ha mást megfertőz, pont lexarja. Igazi magyar.

2021. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
81%
És még kérdezik sokan, hogy miért terjed a vírus, ha már oltanak, hát ezért, mert a sok barom betegen mászkál összevissza. Nem csoda, hogy csak akkor nem volt sok beteg amikor tavaly szó szerint be voltunk zárva. Ha nincs teljes lezárás, annak ez a vége, hogy gyökkettes iq-val rendelkező, meg másokra szaró emberek terjeszik ezt a szart. Sajnállak kérdező, hogy ilyen családod van, és szerintem nyugodtan jelentsd őket a rendőrségen. Ha kell minden nap.
2021. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
75%
Eszem fa$om megáll.
2021. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
62%
7-es te mi vagy,nem vagy magyar?
2021. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!