Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kirakhatnak otthonról 18-20...

Kirakhatnak otthonról 18-20 évesen úgy,hogy nincs hova mennem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és a nevelőapám azt mondogatja,hogy ki fog rakni otthonról amint betöltöm a 18-at,mert nem vehet fel utánam már a családi adókedvezményt (utánanéztem és a rám eső rész az 33.000ft).Addig is havonta bele kell adnom a közösbe 40.000forintot úgy,hogy megyek diákmunkát szerezni.Szerintem ez igázsagtalanság,mindig azt mondja,hogy ő tart el engem ,úgyhogy azt kell csinálnom amit ő mond.Diákmunkát sem tudok szerezni a vírus miatt,mert nagyon kevés van ahova mehetnék most így suli mellett is. Lehet ilyet egy szülőnek?

2021. márc. 24. 07:58
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Édesapád él még? Tartod vele a kapcsolatot? Apai/anyai nagyszüleiddel mi a helyzet?


Anyukádról meg annyit, hogy az enyém is ilyen, és huszonévesen megtanultam, hogy minél kevesebbet tud rólam, annál könnyebb az életem.

Ha az én férjem viselkedne így, biztos kibsznám mint macskát szrni (mondjuk én max 2 gyereket vállalok, mert annyit szűkösen de 1 fizuból el tudok tartani)

2021. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Apámmal már 10 éve nem tartom a kapcsolatot (ő nem akarta) nagyszülők már nem élnek,egyébként én örökölném a lakását (apámnak).
2021. márc. 25. 07:00
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

"Mondta ,hogy jön velem és viszi a tesóimat is."

és erre miért akar még 2 évet várni? miért nem lép most?

2021. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Nem akar várni,csak nem tudjuk hova mennénk.
2021. márc. 25. 10:11
 45/47 A kérdező kommentje:
Most beteg is eléggé (nevelőapám) úgyhogy az is lehet előtte megpusztul,de ez már nem a kérdéshez tartozik.
2021. márc. 25. 10:12
 46/47 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nyugi 2 év múlva se lesz hová vagy egy hasonló tahóra visz rá titeket itt borítékolom.. Megélhetési lakhatási kapcsolatok ezek.
2021. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Savlekötőnek van igaza, vagy nem mentek onnan sehova, vagy ha mentek is, egy ugyanilyen tapló paraszthoz kerültök. kérlem hogy tegnap kezdődtek a problémák, és eddig se lépett anyád. ezután se fog.
2021. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!