Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is gáz amit az...

Szerintetek is gáz amit az anyám művel vagy csak nekem lennének túl nagy elvárásaim vele szemben?

Figyelt kérdés

Szóval egy picit hosszú lesz de ha nem is kapok választ legalább kiírtam magamból, mert nagyon régóta nyomja lelkemet. 24 éves lány vagyok egyedül tartom fent magam egyedül élek elég jó munkahelyem van és van egy komoly párkapcsolatom. Már pici korom óta zavar az ahogyan az anyám viselkedik, mindig is szégyeltem a barátaim/barátnőim ,előtt sosem vittem haza senkit miatta. Sosem beszéltem vele erről mivel nem akartam megsérteni. Arról lenne szó pl. hogyha ő elmegy valahova sosem tud normálisan felöltözni mindig koszosan jár minden hova nem tisztálkodik. Sose tud illedelmesen beszélni senkivel, én enni sem tud normálisan...

Rengetegszer belegondoltam már abba hogy mi lesz hogyha majd egyszer be kell mutassam a barátomnak mivel már nagyon szeretne találkozni az anyámmal nekem nagyon kellemetlen lenne. Ne értsétek félre ,a barátom nem hagyna el biztos nem lenne semmi baja vele de viszont nekem valahogy mégis kellemetlen és nem nem állok készen arra hogy elvigyem az anyám házába. A ház is nagyon koszos minden nagyon régi és rossz szag árad belőle. Rengetegszer mondtam neki hogy segítek felújítani a házat veszek új konyhabútort vagy ablakot kicseréljük stb. de semmit nem akar elfogadni. Mert őt egyáltalán nem is érdekli fürdőszobában még ajtó sincs és egy lepedő van oda felakasztva ami hát valljuk be elég gáz és nem ,nincsenek anyagi problémái neki se és nekem se és mégis annyira igénytelen . Nem tudom, velem lenne a baj, nekem lennének túl nagy elvárásaim ??

Nagyon de nagyon szégyelem hazavinni a barátom.

És nem csak most van ez. Mióta az eszemet tudom így érzek..



2021. ápr. 2. 06:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ezt így elmondhatod barátodnak, és nem kell emiatt külön rosszul érezned magad
2021. ápr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam már de nem tudom ,nem is akarom hazavinni egyáltalán.Akarom hogy lássa az a házat.
2021. ápr. 2. 06:22
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Lehet,hogy hülyén hangzik,de lehet hogy anyád egyszerűen beleunt az életbe.

Ezért nem érdekli semmi sem.


A baratoddal meg ezt beszéld meg és mondd meg neki,hogy éppen ezekért nem akarod hazavinni.

2021. ápr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
ezt is elmondhatod neki
2021. ápr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem akarod hazavinni, akkor ne vidd haza. Vannak olyan párok, ahol a szülők csak az esküvőn találkoznak a gyerekük kedvesével. Szerintem ez teljesen normális dolog.

Az én szüleim kedvesek, aranyosak, szeretik a páromat (fél év után mutattam be nekik). A párom anyjával meg soha nem találkoztam és szerintem nem is fogok, de a történetek alapján ezt egy kicsit se bánom. Nem kevesebb így az életem. Egy gonddal kevesebb.

2021. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Irod, hogy koszos a ház

Azon tudnal te is segiteni.

2021. ápr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül kell hazavinni a párodat, hívd el anyukádat hozzátok és ott majd megismerkednek.
2021. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%
Kutatás meg neki ezt a kérdést és a válaszokat. Mindent meg fog érteni.
2021. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Miért ilyen Édesanyád? Depressziós, nem tudta feldolgozni esetleg, h Apukád már nem része az életeteknek és ezért kvázi "elhagyta" magát? Vagy mi az oka?

Bocs, ha faggatózok, csak próbálom megérteni, miért lehet ilyen?

2021. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem depressziós méghozzá nem is unta meg még az életét. Ő mindig is ilyen volt mióta az eszemet tudom és igen igazatok hogy nem muszáj hazavinnem a párom mert senki sem kötelezi. De viszont vannak olyan szituációk az életben amikor nincs kifogás vagy magyarázat erre. Pl. ha összaházasodnánk is lenne gyerekünk és menni szeretne a mamájához akkor nem lenne szép ha nem engedném. És a páromat se tilthatom el örökre tőle és a másik amiért nagyon aggódok hogy mit mondanék anyámnak amikor megkérdezi hogy miért nem viszem haza a párom vagy miért nem viszem haza a gyerekem (a későbbiekben) szóval eléggé nyomaszt és szorongok ezért nap mint nap hogy mi lesz majd tudom nem nem jó aggódni a jövő miatt de valamiért mégis nagyon kellemetlenül érzem magam.
2021. ápr. 2. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!