Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Édes apám 8.000 Ft èrt le hordott mindennek ..meg hogy én mennyi mindent köszönhetek neki ... Én 50.000 Ft èrt nem szóltam egy szót sem ... Be fogadtunk .. adtunk neki enni ..kerestünk neki albérletet .. adtunk neki sokszor csak úgy pénzt .. amiben tudtam segítettem neki ..azt mondta ha ő nincs én sehol nem vagyok mindent neki köszönhetek .. de kérdezem én mi minden ? Ivott ..be zárt ..kiabált velem..ki vett az iskolából ..olyan helyekre vitt ahol alkoholisták voltak de áram se víz semmi ....édes anyámat el üldözte mellolem .. és 18 adok születés naponta azt kaptam ajándékba hogy ki dobott .. ha nincs párom nem tudom hol lennék ...szeretett volna édes apám egy élő fizetéses telefont meg kapta mégis így viselkedik velem le Hord a hátam mögött ..miért ?
2021. ápr. 2. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a katyvaszból egy szót se lehet érteni, bocs.
2021. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom megfejteni. Loptál 8.000 forintot és ezért apád lehordott, bezzeg amikor ő 50.000-et lopott, nem szóltál érte? Vagy kölcsön kért?


Egyébként nem normális dolog az alkohol függőség, ez egy olyan probléma, amit kezeltetni kéne annak, aki szenved tőle, vagy a családjának segíteni leszoknia róla.


Egyébként, aki utál, annak bármit csinálhatsz, bármit vehetsz, bármit mondhatsz, ugyanúgy utálni fog, még ha a saját gyerekéről is van szó, ezt saját tapasztalatból mondom. Ilyen embernek/embereknek soha nem fogsz megfelelni, ne is próbálj, mert csak bele fogsz őrülni.

2021. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Laylah ***** válasza:
100%
Mert csak akkor vagy a gyereke, mikor neki kell valami, egyébként egyáltalán nem érdekled.
2021. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt most magyarul is, kérlek
2021. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, helyesírás nulla, értelmezhetőség nulla.
2021. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!