Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék apámmal kezdeni?

Mit tudnék apámmal kezdeni?

Figyelt kérdés

Ha anyám veszekedik vele akkor nagyon fel kapja a vízet és olyankor átkozza anyámat meg stb.Már egyszer mondtam hogy menjen el de vissza kérdezett hogy biztos?Én erre azt mondtam hogy jolvan ne menjél el

16/F


2021. ápr. 6. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből sok minden nem derül ki. Min veszekednek?
2021. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 alletta ***** válasza:
rendszeresek ezek a veszekedések?
2021. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Vegyél apának egy füldugót,gyorsan tegye be amikor anyád rázendít, úgy hogy anyád ne lássa😎 és amikor anyád abbahagyja🤐, hívja el egy sétára, hogy megbeszéljék kint.🤠


Jókedvűen fognak hazajönni😃

2021. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát anyám kezdi a veszekedést de mindig igaza van mert apám ha szerel valamit azt nem teszi vissza a helyére azt a szerszámot hanem be teszi az ablakpárkányban meg még más dolgok miatt is,de ilyen kis dolgokból lesz a nagy vita
2021. ápr. 6. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha anyukád ilyeneken kiakad, akkor nem csak apukáddal van a probléma. Szerintem apukád úgy érzi, hogy örökké piszkáljátok nemhogy megbecsülnétek a munkáját.
2021. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért az szép dolog ha az ablakpárkányt tele teszi szerszámokkal mert nincs kedve vissza vinni a műhelyben?
2021. ápr. 6. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ellehet mondani szépen is, hogy rakja vissza. És akkor nincs veszekedés.
2021. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó de apám is olyan hogy direkt csinálja hogy anyám veszekedjen vele
2021. ápr. 6. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez inkább akkor területharc. Van ilyen. Én ha feleség lennék vennék egy szerszámosdobozt és megengedném hogy az ablak alatt tartsa benne a szerszámokat.


Persze jobb ha az apád venné.


Azonban ennek a területharcnak mélyebb okai vannak. Hidd el hogy a családod dominencia harcának a része. Ki, mikor és hol mondatja meg a másiknak mit hogyan csináljon. És a másik engedelmeskedik.


Szerintem a legfőbb baj hogy anyád ezt veszekedve kéri és s apád nem viseli el ezt a hangnemet, rajta való uralkodás nak tartja.


Mi lenne ha nem frontalitan kérné anyád, hanem a régi csábító hangján, amikor szerelmes volt apádba?

2021. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!