Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire gondolnátok, ha tudomásod...

Mire gondolnátok, ha tudomásod szerint a 18 éves lányodnak még nem lett volna barátja?

Figyelt kérdés

Barát alatt a párra célzok. Illetve nem is beszélt soha senkiről, aki tetszene neki, ha rákérdeztél sem tetszett neki soha egy fiú sem az állítása szerint.


Mire gondolnál?



2021. ápr. 6. 14:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Örülnék neki.
2021. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy gyerekkora volt.
2021. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszbikus, akkor nem pasija, hanem "csaja" nem volt. Heteróként és leszbikusként is ugyanannyi az esélye. Az nem számít, hogy leszbikus-e. Hú, remélem értitek, mire gondolok... "Biztos leszbi, azért ne, volt párja" → ez nem indok még akkor se, ha leszbi, mert nekik is ugyanúgy van párjuk, csak éppen lány. Na... :)
2021. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
5ös. Hogy lehetsz ilyen demagóg.. persze, csúnyán néz rád, megszakítod vele a kapcsolatot. szülőkkel való kapcsolatmegszakításhoz ennél kb 100szor több kell. Sokszor egy élet se elég. Vedd ki a kezed a biliből.
2021. ápr. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy a kortársaival ellentétben még nem ment rajta végig a fél város, akármelyik nemet szeresse. Azt meg tudná a gyerekem hogy nem problémáznék a párja nemén, ha ESETLEG leszbikus lenne, ez nem lenne oka a nem-bemutatásnak, vagy hogy nem beszél róla ha tetszik neki valaki.
2021. ápr. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Öhm, közöd? Semmi.
2021. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
lehet hogy nem érdekli vagy titokba volt vagy nem meri elmondani
2021. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%
Valszeg kiveszi a részét az erotikából csak nem ad ízelítő beszámolót mert akkor vérszemet kaptok és bizonygatnia kéne hogy nem akar rögtön házasodni meg egyetem alatt nem kíván szülni, nem rossz arc a csávó stb. Ha pedig kalandozik akkor pláne nem akarja hogy mindennek elmondják. Én fiú vagyok és jópár csajt megkóstoltam de nem otthon... szüleim meg öcsém rokonlátogatás soránpedig csámcsogtak azon hogy biztos szűz vagyok mert a szemük láttára nem szexeltem de mégcsak nem is turbékoltam senkivel.
2022. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 NTBS ***** válasza:
100%
Nyugodt lennék, hiszen bőven ráér még.
2022. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
12%

Azt gondolnám, hogy valószínű volt, csak nem akarja az orromra kötni.


Magamból kiindulva írom, mert én is mindig ezt mondogattam a szüleimnek otthon, szimplán azért mert nem akartam beszámolni róla. Az ok az hogy irtó szégyellnivaló szüleim vannak, és ha csak megemlítem hogy "igen, van valaki" már rögtön be kell mutatnom, hozzam fel, megakarják ismerni (ezekkel amúgy semmi baj nincs). De az én szüleim szégyellnivalóak, és ha tehettem inkább titkoltam mindent, mert féltem hogy az emberek lenéznek, nem akarnak barátkozni velem, az exeim sorra hagytak el anyámék miatt stb.szóval megtanultam, hogy soha senkit semmikor.


Szinte BIZTOS hogy volt már valakije, vagy tetszett neki már valaki, vagy szexelt már.

23N

2022. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!