Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek szeret engem...

Szerintetek szeret engem apukám? Miért érzem azt, hogy nem szeret apukám? Túl érzékeny vagyok? Ilyen egy átlagos apa-lánya kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mindig későn ér haza (kb. 8 óra fele), de akkor is még vagy dolgozik, vagy tv-t néz és nem szabad hozzá szólni. Csomószor van, hogy lelkesen mesélek neki, és legtöbbször szó szerint meg sem hallja/vagy rám szól, hogy most ne zavarjam. Szinte sosem szól hozzám, nem is érzem, hogy egymáshoz tartozunk. Multkor a kedvencét főztem neki vacsorára, de egy héttel később amikor anyának csináltam, már elfelejtette, mert teljesen ridegen leszólt, hogy anyádnak persze tudsz főzni. Ha kedves vagyok hozzá, rögtön azzal jön, hogy “Pénz kell?”. Azt tudom, hogy anyát sokkal jobban szereti nálam, vele nem ennyire rideg.

Ritka alkalmakkor viszont úgy érzem, hogy nagyon büszke rám, és néha meg is szokott dicsérni, ha valamiben kimagasló vagyok pl. én írom a legjobb dolgozatot. 16/l



2021. ápr. 9. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy elfárad a munkába és azért ilyen. Biztos szeret
2021. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 1Léna ***** válasza:
86%

Az normális, hogy anyukádat szereti.

Jogos az igényed, hogy veled is töltsön időt. Kérd meg rá! Legyen apa-lánya idő, vagy közös családi.

2021. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha este 8-kor esik haza, akkor sajnos tényleg az lehet, hogy hullafáradt. Én is türelmetlen vagyok sajnos olyankor még a családtagjaimmal is.

Másfelől sokat segíthet, ha egyszer egyenesen rákérdezel nála, hogy miért nem figyel oda rád, miért ingerült, és ez probléma. Olyankor tedd ezt, amikor nem fáradt, pl. hétvégén.

Ha nem működik, de anyukádban bízol, akkor próbáld rajta kereztül. Én ezt tenném. 34/f

2021. máj. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!