Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Erre mit reagálnátok mint...

Erre mit reagálnátok mint szülő? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval az én az otthonom és a suli ahova járok 130km távolságra van. 3évig kollégista voltam és csak hétvégén jártam haza. A gyakorlati helyem felajánlotta hogy szívesen fel vesz dolgozni amint végzek a sulival most májusban. Ez azt jelenti hogy el is költöznék otthonról! Június 5.én töltöm a 18at be és én már költöznék is... mert a főnököm lakásban is segítene.

mit reagálnátok ha a gyermeketek ilyen korán belevágna a nagy életbe? Nagyon sajnálom a szüleim de én erre vágyom és nagyon jó munka helyem lenne...


2021. ápr. 12. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Támogatnám.
2021. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is támogatnám, és nagyon örülnék a sikerének. Korunkban rengetegen szívnak a fiatalok közül, hogy otthon kell lakjanak, mert nem keresnek eleget ahhoz, hogy a saját lábukon megéljenek. Örülnék, hogy az én gyerekemnek ennél jobb jutott.

Amúgy nem vészesen korai ez az életkor, én is 18 voltam, mikor elköltöztem otthonról. Csak a mai problémás helyzet miatt kevésbé gyakori.

2021. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy segít a lakásban, de ez mit jelent?
2021. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is támogatnám,mivel nagyon jó dolog már ilyen fiatalon is biztos életet élni.
2021. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Mit jelent a "lakásban segít.."? A főnök férfi és te egy fiatal lány vagy?
2021. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Támogatnám, bár ez a lakás dolog gyanús. Hogy segítene, szállás is jár a munkához?
2021. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Támogatnám ha normális és megbízható a főnök és nincsen hátsó szándéka.


Én a 18 szülinapot után egy héttel lettem önálló 300 km-re a szülőktől. Jó döntés volt.

2021. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ezt a sok jó választ!😃

A lakással kapcsolatban pedig az a segítsége a főnökömnek hogy van neki egy panel amiben senki sem lakik... és azt kiadja nekem albérletbe kaució nélkül! Teljes bútorozott...jó kis lakásról van szó ami nekem bőven elég.

És nem horrorisztikus áron adja ki😃

2021. ápr. 12. 21:38
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
És tudod egyedül fizetni, vagy a szüleid fizetik? Mert nem biztos, hogy tapsolnék, ha nekem kell állnom az önállóságot.
2021. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!

Ha már úgy költözök el hogy dolgozok... biztos nem a szüleim fizetik a lakásom és gondoskodnak arról hogy mit eszek. Ez akkora baromság az én véleményem szerint! Lehet van 1-2 ilyen csira de én nem ezek közé tartozok🤭

2021. ápr. 12. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!